⭐NASIONA MARIHUANY -25% ⭐ URODZINY BOBA MARLEYA  
Strona zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

TAK   NIE

Produkty z CBD
BLOG GANJA FARMER | EKSPERCKA WIEDZA | NAJWAŻNIEJSZE WIADOMOŚCI ZE ŚWIATA KONOPI
Blog GanjaFarmer |

Jakość. Autoflowering. Gratisy – Wybitne odmiany Barney’s Farm

Dla każdego kolekcjonera nasion marihuany ważna jest jakość nasion, ale także ich wartość inwestycyjna i cena. W GanjaFarmer.com.pl nie tylko otrzymasz najlepsze odmiany z oferty topowych seedbanków, ale także możesz łatwo i za darmo powiększyć kolekcję o najlepsze nasiona feminizowane.Nowości w puli Gratisów - Barneys Farm

Barney’s Farm – legenda świata konopi

Barney’s Farm to producent nasion marihuany, który jest znany całemu światu konopnemu. Początki tego seedbanku można datować już na lata 80. XX w. Właśnie wtedy grupa entuzjastów marihuany udała się w Himalaje, aby znaleźć idealna roślinę konopi, krzyżując inne, ukryte tam odmiany. Po kilku latach jeden z hodowców – Derry Brett przyjechał do Amsterdamu, gdzie rozpoczęła się przygoda jego życia. On i jego odmiany stały się natychmiastowym hitem.

Następnie nawiązał współpracę z właścicielami kawiarni Barney’s Farm, którzy później sprzedali do marki. To rozpoczęło działalność jednego z najlepszych producentów konopi na świecie.

Barney's Farm - GanjaFarmer.com.pl

 

Najlepsza genetyka. Okiem doświadczonego hodowcy

Od pierwszej wyhodowanej rośliny produkty Derry’ego Bretta miały bogatą i unikatową genetykę. Celem Barney’s Farm od zawsze było stworzenie nowej hybrydy genetycznej, co udaje im się każdego roku. Posługują się technologią, która pomaga im uzyskać coraz lepsze produkty. Ważne jest dla nich to, żeby każdy rok był ekscytujący, niczym koncert rockowy.


Gratisy w Ganja Farmer! Kolejne super produkty za darmo…

Nowości w puli Gratisów - Barneys Farm

W sklepie GanjaFarmr.com.pl masz okazję poszerzyć swoją kolekcję o najlepszej jakości nasiona za darmo. W puli naszych gratisów znajdziesz wyjątkowe nasiona feminizowane. Teraz wśród nich znajdziesz dwa nietuzinkowe odmiany automatycznie kwitnące z oferty Barney’s Farm.


Gorilla Glue Auto

Gorilla Glue Auto - Barney's Farm

Gorilla Glue Auto to przepyszna hybryda, w której profilu genetycznym dominuje Indica. Powstała z połączenia Gorilla Glue #1 i BF Super Auto #1. Wyróżnia się dużą produktywnością. Jest to roślina, która będzie idealna dla doświadczonych kolekcjonerów. Ta silna hybryda może osiągnąć nawet 25% THC.

Ta automatycznie kwitnąca odmiana ma wyjątkowy aromat i smak . Wyczuwalna będzie kawa i przyprawy. Smak jest pysznie kremowy. A jakie działanie oferuje Gorilla Glue Auto? Jest ono mocne i psychodeliczne.


Tangerine Dream Auto

Tangerine Dream Auto - Barney's Farm

Idealna do kolekcji Indoor i Outdoor, dla każdego pasjonata rośliny marihuany. Barney’s Farm opracował ją jako okaz dla fanów nagradzanej i popularnej w coffeshopie Tangerine Dream. Jest to piękna krzaczasta  i produktywna Sativa. Jest bardzo podobna do swojego rodzica. Jedynie jest szybsza i łatwiejsza w utrzymaniu.

Aromat jest delikatnie pikantny, który przeplata się z nutami cytrusów. Efektem, który można dzięki nim uzyskać jest przyjemne uczucie relaksu, które ogarnia zarówno ciało i umysł.

 

 

Popularne artykuły w tym miesiącu

Autoflowering - automaty - co to znaczy? Autoflowering - automaty - co to znaczy?
Czym jest autoflowering i czy nasiona automaty da się odróżnić od zwykłych nasion konopi? Do czego one służą konkretnie oraz kiedy je wynaleziono? Wszystkiego dowiesz się z naszego tekstu, a nasiona zamówisz w naszym sklepie internetowym. Co to znaczy autoflowering ? Co to są automaty ? Czym jest autoflowering ? Czy automaty marihuany to dobra inwestycja do Twojej kolekcji? Konopia typu automat to w kilku słowach nasiona marihuany , które kwitną automatycznie ....
Czytaj dalej
Królewskie automaty? – TOP 3 Odmian Royal Queen Seeds Królewskie automaty? – TOP 3 Odmian Royal Queen Seeds
  Royal Queen Seeds jest holenderską marką nasion konopi, która w wyjątkowo krótkim czasie zyskała olbrzymią popularność wśród największych kolekcjonerów z całego świata. Poznaj trzy topowe odmiany automatycznie kwitnące! R oyal Queen Seeds z pasją do roślin. W poszukiwaniu najwyższej jakości Sukces Royal Queen Seeds ma swoje korzenie w wiedzy i doświadczeniu, zdobytym  przez specjalistów RQS jako hodowcy. Znają swoje produkty na wylot. Ich pasja do tej...
Czytaj dalej
Odmiana miesiąca: Wedding Cake – najbardziej romantyczna odmiana? Odmiana miesiąca: Wedding Cake – najbardziej romantyczna odmiana?
Święto zakochanych powoduje, że luty jest chyba najbardziej romantycznym miesiącem. W związku z tym, odważyliśmy się wybrać najbardziej romantyczną odmianę marihuany! Postawiliśmy na Wedding Cake . Zgodzicie się z nami? Tak czy inaczej, zapraszamy Was do poznania tego niezwykle mocnego szczepu!   Szlachetne pochodzenie Odmianę stworzyli  Seed Junky Genetics . Nie jest pewne jakich szczepów użyli, ale oba potencjalne  genotypy Wedding Cake robią wrażenie ! Większość znawców...
Czytaj dalej

Śledzenie zamówienia

Sprawdź status swojego zamówienia. Wpisz 9 literowy numer zamówienia:
Wszystkie nowości i promocje zawsze na czas na
Twojej skrzynce e-mail:
KONTAKT