⭐ Nasiona na wakacje -20% ⭐ Nasiona Marihuany  
Strona zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

TAK   NIE

Hurtownia Nasion Marihuany

Hurtownia nasion marihuany

Witamy w hurtowni nasion konopi indyjskich Ganja Farmer. Jesteśmy firmą, która zajmuje się importem kolekcjonerskich nasion marihuany z Hiszpanii i Holandii prosto od najlepszych światowych producentów. Na rynku istniejemy od 2009 roku i przez te wszystkie lata zdobyliśmy doświadczenie w handlu, dzięki któremu mamy pewność, że nasza oferta jest możliwie najlepsza w Polsce. Oferujemy na sprzedaż blisko 2000 różnych gatunków nasion marihuany od blisko 70 najlepszych światowych producentów.

  PRZEJDŹ DO HURTOWNI  

 

Hurtownia konopi indyjskich

Wszystkie sprzedawane w naszej hurtowni nasiona marihuany są zapakowane w oryginalne opakowania producenta. Gwarantuje to ich autentyczne pochodzenie. Towar przechowujemy w warunkach chłodniczych w szczelnych opakowaniach tak, żeby maksymalnie wydłużyć jego świeżość. Dodatkowo kontrolujemy daty wejścia na magazyn a następnie dwa razy do roku organizujemy wyprzedaże nasion. Dzięki temu mamy pewność, że wszystko co sprzedajemy jest bez zarzutu.

Nasiona marihuany - hurt

Ponadto przynajmniej 500 z oferowanych produktów jest dostępne ręki. Są to odmiany, które sprzedają się najlepiej, dlatego muszą być dostępne cały czas. Towar wysyłamy kurierem jeszcze tego samego dnia z dostawą na następny dzień roboczy (nawet na sobotę). Nasiona dostarczane są w niewyróżniających się przesyłkach, na których nie znajduje się nic co mogłoby sugerować ich zawartość. Zamawiając u nas masz pewność, że kupujesz oryginalny towar z autoryzowanego źródła. Zapraszamy do rejestracji w naszym panelu hurtowym.

 

Załóż konto

Śledzenie zamówienia

Sprawdź status swojego zamówienia. Wpisz 9 literowy numer zamówienia:
Wszystkie nowości i promocje zawsze na czas na
Twojej skrzynce e-mail:
KONTAKT