⭐ Nasiona na wakacje -20% ⭐ Nasiona Marihuany  
Strona zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

TAK   NIE

Nasiona Marihuany Sklep Stacjonarny

 

 

Kup nasiona stacjonarnie

Zamów nasiona marihuany przez internet lub telefon i odbierz dyskretnie w naszym partnerskim sklepie stacjonarnym. Dostarczymy szybko nasiona do wyznaczonego przez Ciebie sklepu, a Ty zapłacisz wygodnie przy odbiorze. Możesz też kupić nasiona na miejscu w sklepie. Zapraszamy do naszych partnerów:


Lublin

Polska Dyspenseria CBD, ul. Jana Sawy 8

Szczecin

GF Systems, ul. Ku Słońcu 71

Zielona Góra

Coffee Shop Poland, ul. Mickiewicza 7

  

 

Szczegóły i godziny otwarcia poniżej: 

 

Ganja Farmer Szczecin

 

Nasiona marihuany możesz zamówić i odebrać osobiście w naszym punkcie stacjonarnym przy ul. Ku Słońcu 71 w Szczecinie. Punkt odbioru funkcjonuje pod logo GF Systems - firmy komputerowej. Zapewniamy szybki i dyskretny odbiór. Możesz odebrać nasiona w okienku lub wejść do środka. Również zamówienia telefoniczne, przez stronę internetową i mailowo.

 

GF Systems

ul. Ku Słońcu 71, Szczecin


  Środa: 15:00-16:00 

* inne terminy do uzgodnienia


 

 

Ganja Farmer Lublin 

Zapraszamy do naszego sklepu partnerskiego Polska Dyspenseria CBD w Lublinie gdzie kupisz najlepsze nasiona marihuany. Sklep jest prowadzony przy ul. Jana Sawy 8 przez bardzo profesjonalny zespół. Możesz zamówić u nich nie tylko nasze nasiona, ale też akcesoria do palenia, waporyzatory i CBD. Zamów nasiona konopi teraz przez telefon lub przez internet i wybierz dostawę do sklepu stacjonarnego w Lublinie. Dostarczymy paczkę w ciągu 1-2 dni roboczych do Dyspenserii,a Ty odbierz ją dyskretnie i wygodnie.

Wiecej szczegółów na temat godzin pracy lokalu i lokalizacji w Google Maps

Polska Dyspenseria CBD

ul. Jana Sawy 8, Lublin

 

Ganja Farmer Zielona Góra

Wszystkich entuzjastów konopi z okolic Zielonej Góry zapraszamy do zakupu nasionek marihuany w naszym partnerskim sklepie Coffee Shop Poland. To magiczne miejsce znajduje się przy ul. Mickiewicza 7 i poza najlepszymi nasionami z naszej firmy oferuje szeroki zakres asortymentu od olejków CBD, waporyzatorów na akcesoriach po palenia kończąc. Zamów nasiona wygodnie przez naszą strone, albo telefonicznie i wybierz dostawę do sklepiku w Zielonej Górze. Przesyłki wysyłami na bierząco wiec możesz być gotowy na odbiór nasion w czasie 1-2 dni roboczych.

Dowiedz się więcej o tym miejscu i jego godzinach otwarcie na Mapie Google

Coffee Shop Poland

ul. Mickiewicza 7, Zielona Góra


 

Śledzenie zamówienia

Sprawdź status swojego zamówienia. Wpisz 9 literowy numer zamówienia:
Wszystkie nowości i promocje zawsze na czas na
Twojej skrzynce e-mail:
KONTAKT