⭐ Święto Rolnika -20% ⭐ Nasiona Marihuany  
Strona zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

TAK   NIE

Odmiany Marihuany

Odmiany marihuany mogą charakteryzować się różnymi właściwościami w kwestii działania, uprawy, a także zapachu czy smaku. Jeśli interesują Cię ciekawe nasiona konopi, koniecznie poznaj prezentowane przez nas gatunki.

Marihuana i jej odmiany różnią się od siebie wieloma aspektami. Można podzielić odmiany na wiele kategorii i usystematyzować je pod względem tempa wzrostu, jaka jest łatwość uprawy, jak krótki okres kwitnienia oferuje (czas kwitnienia), jaką obfitość plonów (gdy interesują nas duże zbiory), wymagania co do warunków itp, wtedy nazywamy to "rodzajem nasion". Natomiast odmiany cechują właściwości smaku, zapachu, działania, mają różną zawartość THC po zakwitnieniu (co oczywiście w naszym kraju jest zabronione!) i wiele innych kryteriów, które zależą od konkretnej odmiany typowej dla konkretnego nasiona marihuany.

Odmiana marihuany powinna być wybierana z uwzględnieniem konkretnych potrzeb, jakie ma dany hodowca czy też kolekcjoner. Osoby, które planują uprawiać konopie w Polsce, muszą pamiętać o tym, aby wybrana przez nich odmiana nie miała więcej niż 0,3% THC. Z kolei kolekcjonerzy mogą kierować się pełną dowolnością.

Nazwy odmian marihuany często wskazują na to, jakie zapachy mogą mieć kwiaty dojrzałych roślin. To kolejna cenna informacja, którą mogą wykorzystać kolekcjonerzy podczas wyboru konkretnej odmiany rośliny do swojej kolekcji.

Gatunki konopi różniące się od siebie w kwestiach uprawy

Jeśli kolekcjoner planuje w swoich zbiorach mieć odmiany zioła, które będą usystematyzowane według warunków uprawy, może podzielić wszystkie z odmian konopi na dwie główne kategorie, czyli nasiona marihuany indoor i outdoor.

Odmiany indoor zostały przystosowane do hodowli w pomieszczeniach. Odmiany outdoor mogą być hodowane na zewnątrz i wyróżniają się konkretnymi cechami, które pozwalają im na dojrzewanie w takich warunkach. Dzięki temu często są one odporne na pleśń i grzyby.

Różnice między tymi dwiema grupami często dotyczą wielkości plonów i szybkości dojrzewania. Rodzaje zioła są dopasowane do różnych potrzeb odbiorców. Każdy kolekcjoner, któremu zależy na ciekawej kolekcji, powinien wybierać różne odmiany nasion, tak aby jego zbiory były różnorodne.Osoby zajmujące się gatunkami marihuany pracują nad tym, żeby każda krzyżowka była jak najelpsza, jednak idealna odmiana marihuany nie istnieje!

Nazwa może wiele powiedzieć - lista odmian konopi

Nazwy marihuany również mogą wiele powiedzieć o tym, jakie właściwości, smak czy zapach będą charakterystyczne dla danej rośliny. Nasiona Lemon Haze to odmiana konopi, która cechuje się wyjątkowym, cytrusowym aromatem z lekko kwaskową nutą.

Jest to widoczne nawiązanie do części nazwy odmiany, czyli lemon. Dzięki temu nawet niedoświadczony kolekcjoner może domyślać się, jakie właściwości są charakterystyczne dla konkretnych nasion. Odmiany konopi mogą nawiązywać do wielu różnych znanych nam zapachów.

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje konopi indyjskich, z których wyrastają rośliny o kwiatostanach mających w sobie nuty bananowe, ananasowe czy też pomarańczowe. Dzięki temu każda osoba zaintrygowana światem konopi może w swojej kolekcji mieć gatunki marihuany, które idealnie będą pasowały do jej preferencji.Lista najpopularniejszych odmian od A do Z • Amnesia Haze

 • Big Bud

 • Critical Mass

 • Ghost Train Haze

 • Jack Herer

 • Lemon Haze

 • Lemon Skunk

 • Northern Light

 • Orange Bud

 • Wedding Cake

 • White Widow


Jeśli więc interesują Cię gatunki nasion marihuany o charakterystycznych właściwościach, to koniecznie skorzystaj z niezwykle ciekawej oferty, którą poleca nasz sklep internetowy! Wszystkie rodzaje marihuany promowane przez nasz sklep online to wysokiej jakości ziarna, które charakteryzuje bardzo dobra cena – przekonaj się o tym sam!


Sprawdź również kategorię marki i producenci nasion marihuany, gdzie nasiona zostały podzielone wg marek i ich producentów.

Wśród najpopularniejszych producentów znajdziesz m.in. Royal Queen Seeds. Barney's Farm i innych.
Dlaczego Ganja Farmer?
Sprawdzony towar najwyższej jakości
Zawsze najlepsze promocje i ceny
Gratisowe nasiona od renomowanych producentów
Szybka i dyskretna dostawa
Gwarancja satysfakcji lub zwrot

Śledzenie zamówienia

Sprawdź status swojego zamówienia. Wpisz 9 literowy numer zamówienia:
Wszystkie nowości i promocje zawsze na czas na
Twojej skrzynce e-mail:
KONTAKT