⭐ Nasiona na wakacje -20% ⭐ Nasiona Marihuany  
Strona zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

TAK   NIE

Marki Nasion Marihuany

Ganja Farmer – marki nasion konopi

Szukasz wyśmienitych nasion marihuany do swojej kolekcji? Brakuje Ci w albumie klasycznych odmian? A może chcesz wzbogacić swój zbiór o unikatowe okazy? W Ganja Farmer znajdziesz wszystkie potrzebne do Twojego klasera rodzaje nasion konopi!

Oferujemy nasiona od najlepszych dostawców z całego świata.

Kolekcjonerskie nasiona konopi z całego świata

Obecnie w liczbie banków nasion marihuany prym wiodą trzy regiony świata. Są to: Holandia, Stany Zjednoczone i Hiszpania. Nikogo zapewne nie dziwi obecność Holandii w tym zestawieniu. Nawet osobom niezainteresowanym kolekcjonowaniem nasion konopi, będzie się ona kojarzyć z marihuaną. Przykładami holenderskich firm są np. Devil’s Harverst Seeds – zdobywca wielu prestiżowych nagród, Sagarmantha – marka specjalizująca się w nasionach feminizowanych, słynąca z wysokiego stężenia THC w swoich produktach czy Growers Choice, jedna z niewielu obecnie firm produkująca nasiona na terenie Holandii. Homegrown Fantaseeds, marka powstała w Amsterdamie w latach 90, to z kolei autorzy mieszanki Cheese!

Co się tyczy USA, ciekawą propozycją jest chociażby marka Jinxproof Genetics znana ze stworzenia odmiany 9Ib Hammer. Firma z stanu Washington angażuje się w lokalne akcje charytatywne pomagające dzieciom z autyzmem. Kolejna propozycja, to rodzinna marka Crockett Family Farm, firma trzypokoleniowa, zdobywca wielu nagród. Podobnie zresztą jest z Homegrown Natural Wonders, twórcami Micky Kush i Qunatum Kush z ponad 30% stężeniem THC! Marką działającą według myśli ekologicznej i etycznej jest Humbolt Seeds, znana z odmian Trainwreck czy Bleu Dream.Dlaczego Ganja Farmer?
Sprawdzony towar najwyższej jakości
Zawsze najlepsze promocje i ceny
Gratisowe nasiona od renomowanych producentów
Szybka i dyskretna dostawa
Gwarancja satysfakcji lub zwrot

Śledzenie zamówienia

Sprawdź status swojego zamówienia. Wpisz 9 literowy numer zamówienia:
Wszystkie nowości i promocje zawsze na czas na
Twojej skrzynce e-mail:
KONTAKT