⭐ Święto Rolnika -20% ⭐ Nasiona Marihuany  
Strona zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

TAK   NIE

Cheese Fast Flowering Ganja Farmer Seeds

Cheese Fast Flowering
-20%+gratisy

Producent nasion:
Ganja Farmer Seeds

Oryginalne opakowanie:

Opakowanie:
1 nasiono
WYSYŁKA DZIŚ
20,00 zł 20% TANIEJ
3 nasiona
WYSYŁKA DZIŚ
48,00 zł 20% TANIEJ
5 nasion
WYSYŁKA DZIŚ
76,00 zł 20% TANIEJ
10 nasion
WYSYŁKA DZIŚ
144,00 zł 20% TANIEJ
100 nasion
WYSYŁKA 48H
1 280,00 zł 20% TANIEJ
18.5185184

Ilość opakowań:

Cena za szt:
Ocena produktu:

Wystaw opinię na temat produktu Cheese Fast Flowering

Prosimy o rzetelne opinie!
Zamów telefonicznie
tel: 723 320 553
tel: 505 200 780

 

Cheese to wyjątkowa odmiana marihuany. Powstała w Anglii. Jej początki datuje się na lata 80. Jej nazwa nawiązuje do zapachu, który wydziela. Przypomina ona dojrzały brytyjski ser Cheddar. Często ma zastosowanie medyczne, gdzie bywa używana w walce z nowotworami, stanami depresyjnymi, bólem a także w przypadku braku apetytu. 

Nasiona Cheese Fast Flowering od Ganja Farmer Seeds - opis odmiany

 

Nasiona Cheese Fast Version - główne parametry oraz ich krótka historia.

Odmiana Cheese Fast Version (F1) z seedbanku Ganja Farmer Seeds to połączenie klasycznego Cheese z kolejnym klasykiem - Afghan Auto. Są to nasiona feminizowane, co oznacza, że każda pestka kryje w sobie wyłącznie żeńskie osobniki. Kolejnym faktem na temat tej odmiany, jest to, że jest to szczep fotoperiodyczny a więc jego zakwitanie jest ściśle powiązane z okresami oświetlenia (dzień/noc). Pomimo tego, odmiana ta zakwita przeciętnie o kilka tygodni szybciej niż większość roślin w pełni fotoperiodycznych. Wersje szybko dojrzewające to tzw. półautomaty - krzyżówki pełnosezonówek z odmianami autokwitnącymi. Dzięki temu konopie te posiadają wszystkie cechy konopi pełnosezonowej np. wzrost i plony, ale dojrzewają i zakwitają szybciej. W przypadku Cheese Fast Version, proces kwitnienia zajmuje 7-8 tygodni. Konopie Cheese Fast Version ma swoje korzenie w Londynie – to tam pierwszy raz wyhodowano odmianę znaną jako Cheese - nazwaną tak, zapewne ze względu na jej wyjątkowo intensywny aromat. Późniejsze modyfikacje i połączenia doprowadziły do stworzenia omawianej tutaj odmiany szybkorosnącej. O jej wyjątkowej klasie, może świadczyć fakt, że jej przodek - oryginalna wersja Cheese - wygrała puchar Cannabis Cup organizowany przez High Times.

 

Jakie zbiory daje i jak długo zajmuje zakwitanie roślinie Cheese Fast Version?

Odmiana Cheese Fast Version cechuje się zbiorami typowymi dla odmian fotoperiodycznych i może przynieść około 400-600 g/m2 w przypadku kolekcji indoor, oraz 400-800 g/roślina przy outdoorze. Jak już zostało wspomniane, roślina ta, 7-8 tygodni na sam proces kwitnienia. Wiadomo jednak, że w równaniu tym jest wiele zmiennych i zbiory mogą przypadać trochę wcześniej lub później. Przykładowo przy uprawie outdoor, zbiory przypadają na październik. Warto też wspomnieć, że konopie Cheese Fast Version dorastają do 1.5m w pomieszczeniach oraz nawet do 2.5m w przypadku outdooru.

 

Kilka słów o efektach, działaniu oraz smaku marihuany Cheese Fast Version.

Za efekt, który znamy jako ”high”, w przypadku odmiany konopi Cheese Fast Version, odpowiada poziom THC utrzymujący się w granicach 18-20%. Jest to obecnie standardowa ilość, jednak w połączeniu ze specyficznym profilem terpenowym, działanie tej odmiany jest mocniejsze i wyraźniejsze. W genach tego szczepu siedzi 60% sativy oraz 40% indyjki. Ma to wpływ zarówno na działanie, jak i na wygląd, a nawet na smak i zapach tej odmiany. Dominacja sativy przekłada się na relaksujący, odprężający haj, który trwa długo i wpływa kojąco zarówno na umysł, jak i na ciało. Z kolei cielesny haj ma swoje miejsce dzięki obecności genetyki indica. Upalenie się tą odmianą nie powoduje natychmiastowego przyklejenia do kanapy, ale efekt rozluźniający i nasenny jest zdecydowanie obecny, chociaż ładuje się on wolniej i nie jest aż tak intensywny. Całościowo, efekt psychoaktywny można opisać jako mózgowy, umysłowy z lekkim podkreśleniem cielesnym. Smak oraz zapach jest... słodki! Wyczuć można również nuty przypraw, słodyczy i sera.

 

Czy odmiana nasion konopi Cheese Fast Version może być stosowana jako marihuana medyczna?

Jak już wspomnieliśmy, odmiana marihuany Cheese Fast Version posiada stężenie THC dochodzące do nawet 20%. To, w połączeniu ze stężeniem CBD sięgającym 0.4%, skutkuje całkiem wyraźnym efektem terapeutycznym. Wśród korzyści płynących z tej konfiguracji, możemy wymienić choćby działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Działanie to, cenią sobie zwłaszcza osoby cierpiące na migreny, bóle menstruacyjne czy bóle mięśniowe.

 

Dane szczegółowe Cheese Fast Flowering

Genetyka:Cheese x Afghan Auto
Rodzaj zakwitania:Fotoperiod
Rodzaj odmiany:Feminizowane
Płeć:Feminizowane
Indica/Sativa:40/60 %
Kwitnienie:8 tygodni
Miesiąc zbiorów:Późny wrzesień (Hiszpania)
Plon Indoor:400-600 g/m2
Plon Outdoor:400-800 g/roślina
THC:18-20 %
CBD:0,4 %
Smak:Slodki, Serowy, Przypraw
Działanie:Relaksujące, Psychodeliczne


Specyfikacja ogólna Cheese Fast Flowering

Producent: Ganja Farmer Seeds

DARMOWE NASIONA FEMINIZOWANE
od 75 PLN +1 nasiono gratis
od 150 PLN +2 nasiona gratis
od 225 PLN +3 nasiona gratis
od 300 PLN +4 nasion gratis
od 375 PLN +5 nasion gratis
każde kolejne 75 PLN +1 kolejne darmowe nasiono więcej

EKSPRESOWA WYSYŁKA
Kurier DPD 14,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Paczkomaty InPost 14,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Pocztex Kurier48 15,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Kurier UPS 19,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Płatność przy odbiorze: +5 PLN
ZA GRANICĘ KURIEREM JUŻ OD 19,90 PLN
SZCZEGÓŁY
Warunki prawne

Śledzenie zamówienia

Sprawdź status swojego zamówienia. Wpisz 9 literowy numer zamówienia:
Wszystkie nowości i promocje zawsze na czas na
Twojej skrzynce e-mail:
KONTAKT