⭐ Święto Rolnika -20% ⭐ Nasiona Marihuany  
Strona zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

TAK   NIE

Mimosa Zkittlez Auto Ganja Farmer Seeds

Mimosa Zkittlez Auto
-20%+gratisy

Producent nasion:
Ganja Farmer Seeds

Oryginalne opakowanie:

Opakowanie:
1 nasiono
WYSYŁKA DZIŚ
20,00 zł 20% TANIEJ
3 nasiona
WYSYŁKA DZIŚ
48,00 zł 20% TANIEJ
5 nasion
WYSYŁKA 48H
76,00 zł 20% TANIEJ
10 nasion
WYSYŁKA 48H
144,00 zł 20% TANIEJ
100 nasion
WYSYŁKA 48H
1 280,00 zł 20% TANIEJ
18.5185184

Ilość opakowań:

Cena za szt:
Ocena produktu:
Brak opinii Oceń ten produkt

Wystaw opinię na temat produktu Mimosa Zkittlez Auto

Prosimy o rzetelne opinie!
Zamów telefonicznie
tel: 723 320 553
tel: 505 200 780

 

Nasiona Mimosa Zkittlez Auto od Ganja Farmer Seeds - opis odmiany


Opis cech nasion odmiany konopi Mimosa Zkittlez Auto

Różnorodne cechy genetyczne, które składają się na fenotyp nasion marihuany Mimosa Zkittlez Auto to zasługa krzyżówki odmian Zkittlez x Mimosa XL Auto. Roślina ta, otrzymała zatem spadek w postaci profilu terpenowego odmiany Zkittlez, oraz bujne topy, charakterystyczne dla krzewów Mimosa XL Auto. Dominującą genetyką w tej odmianie jest indica (60%). Pozostałe 40% należy do sativy z niezbędą domieszką genetyki ruderalis. Dzięki temu ostatniemu, roślina ta posiada właściwości samozakwitania i jest tzw. automatem. Tak stworzona hybryda posiada szybszy od fotoperiodycznych odmian okres dojrzewania, ale zachowuje podobne plony i charakterystykę. ybrydę, która oferuje zarówno relaksujące efekty ciała, jak i pobudzające działanie umysłowe. 

Co wyróżnia nasiona Mimosa Zkittlez Auto, to ich automatyczna natura. Oznacza to, że roślina ta jest odmianą automatyczną, która kwitnie niezależnie od długości dnia i nocy. Jest to szczególnie atrakcyjne dla hodowców, którzy preferują szybki cykl życia rośliny oraz łatwość uprawy. Dodatkowo, nasiona Mimosa Zkittlez Auto są feminizowane, co oznacza, że większość roślin pochodzących z tych nasion będzie żeńskiego płci. Dzięki swojej genetyce automatycznej, może być uprawiana przez większą część roku, niezależnie od pory roku.

 

Jaki efekty wywołuje odmiana Mimosa Zkittlez Auto

Dzięki hybrydowej genetyce z przwagą indyjki, roślina ta może wywoływać silniejsze efekty fizyczne słabsze działanie umysłowe. Wystąpić może uczucie cielesnego relaksu, rozluźnienia mięśniowego, uczucia błogości oraz głębokiego zanurzenia w stanie odprężenia. Jednocześnie, użytkownicy mogą doświadczać również pobudzenia umysłowego, kreatywności i euforii, za co odpowiada genetyka sativy.

Efekty palenia Mimosa Zkittlez Auto są głównie stymulujące, wywołują szczęscie i radosny nastrój. Wzmagają one twórczą kreatywność i poszerzają wyobraźnię. Poziom THC (tetrahydrokannabinolu), głównego psychoaktywnego składnika konopi, jest w przypadku odmiany Mimosa Zkittlez Auto wysoki i sięga 19-24%, co przekłada się na silne i intensywne doznania narkotyczne. Dodatkowo, stwierdzono w tej roślinie również obecność innych kannabinoidów, takich jak CBD (kannabidiol) w ilości mniej niż 1%. 


Potencjalne plony i spodziewany czas zakwitania konopi Mimosa Zkittlez Auto

Typowy czas zakwitania dla Mimosa Zkittlez Auto wynosi około 9-11 tygodni. Oznacza to, że od momentu, gdy roślina zaczyna wytwarzać kwiaty, do momentu, w którym osiąga pełną dojrzałość, upływa około 2 miesięcy. Jest to niewielki czas w porównaniu do pełnosezonowych odmian, które potrafią ten sam proces wydłużać do kilku miesięcy. 

Jeśli chodzi o plony, Mimosa Zkittlez Auto może dostarczyć solidne zbiory. Przy odpowiednich warunkach uprawy, można oczekiwać średnich plonów w granicach 450-650 gramów na metr kwadratowy, w przypadku uprawy wewnątrz, pod sztucznym oświetleniem. Jeśli natomiast roślina jest uprawiana na zewnątrz, spodziewane plony wynoszą około 50-200 gramów na roślinę, w zależności od warunków środowiskowych i technik uprawy. 


Aromat, smak i zapach krzewów Mimosa Zkittlez Auto

Mimosa Zkittlez Auto wyróżnia się swoim intensywnym, słodkim i owocowym zapachem, który można porównać do mieszanki cytrusowych owoców i słodkich cukierków. Obecne są też nuty smakowe Diesela. Podobne doznania smakowe można odczuć przy paleniu marihuany z tej odmiany. 

Aromat konopi, w tym przypadku Mimosa Zkittlez Auto, jest wynikiem obecności różnych terpenów takich jak limonen, mircen czy kariofilen. Limonen nadaje słodkie i cytrusowe tony, mircen przyczynia się do nut owocowych, a kariofilen może wprowadzić nuty charakterystyczne dla Diesla. Te terpeny nie tylko wpływają na doznania smakowo-zapachowe, ale także mają potencjał terapeutyczny i pomagają w relaksacji mięśni, redukcji stresu oraz potencjalnie wywołują działanie przeciwbólowe. 

 

Dane szczegółowe Mimosa Zkittlez Auto

Genetyka:Zkittlez x Mimosa XL Auto
Rodzaj zakwitania:Automatyczne
Rodzaj odmiany:Autoflowering
Płeć:Feminizowane
Indica/Sativa:60/40 %
Od ziarna do plonów:9-11 tygodni
Wysokość:55-135 cm
Plon Indoor:450-650 g/m2
Plon Outdoor:50-200 g/roślina
THC:19-24 %
Smak:Mandarynkowy, Diesel, Pomarańczowy, Cytrusowy
Działanie:Wzmagające kreatywność, Stymulujące, Szczęśliwe


Specyfikacja ogólna Mimosa Zkittlez Auto

Producent: Ganja Farmer Seeds

DARMOWE NASIONA FEMINIZOWANE
od 75 PLN +1 nasiono gratis
od 150 PLN +2 nasiona gratis
od 225 PLN +3 nasiona gratis
od 300 PLN +4 nasion gratis
od 375 PLN +5 nasion gratis
każde kolejne 75 PLN +1 kolejne darmowe nasiono więcej

EKSPRESOWA WYSYŁKA
Kurier DPD 14,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Paczkomaty InPost 14,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Pocztex Kurier48 15,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Kurier UPS 19,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Płatność przy odbiorze: +5 PLN
ZA GRANICĘ KURIEREM JUŻ OD 19,90 PLN
SZCZEGÓŁY
Warunki prawne

Śledzenie zamówienia

Sprawdź status swojego zamówienia. Wpisz 9 literowy numer zamówienia:
Wszystkie nowości i promocje zawsze na czas na
Twojej skrzynce e-mail:
KONTAKT