⭐ Święto Rolnika -20% ⭐ Nasiona Marihuany  
Strona zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

TAK   NIE

Orion F1 Royal Queen Seeds

Orion F1
-20%+gratisy

Producent nasion:
Royal Queen Seeds

Oryginalne opakowanie:

Opakowanie:
1 nasiono
WYSYŁKA DZIŚ
102,40 zł 20% TANIEJ
3 nasiona
WYSYŁKA 3-7 DNI
197,60 zł 35% TANIEJ
5 nasion
WYSYŁKA 3-7 DNI
299,65 zł 35% TANIEJ
10 nasion
WYSYŁKA 3-7 DNI
540,80 zł 35% TANIEJ
94.8152

Ilość opakowań:

Cena za szt:
Ocena produktu:
Brak opinii Oceń ten produkt

Wystaw opinię na temat produktu Orion F1

Prosimy o rzetelne opinie!
Zamów telefonicznie
tel: 723 320 553
tel: 505 200 780

 

Nasiona Orion F1 od Royal Queen Seeds - opis odmiany


Cechy nasion Orion F1 oraz ich genetyka i pochodzenie.

Nasiona marihuany Orion F1 to świetny wybór dla kolekcjonerów poszukujących stabilnej genetyki, dużych plonów oraz odporności na patogeny i choroby. Odmiana ta, jest bardzo produktywna, przynosi satysfakcjonujące zbiory i posiada działanie, które zabierze Cię na wycieczkę do gwiazdozbioru Oriona. Odmiana ta powstała przez wieloletni wysiłek growerów z Royal Queen Seeds, którzy próbowali stworzyć odmianę idealną. Udało się im to osiągnąć, łącząc Blue Mammoth Auto z Blue Dream oraz odmianą Amnesia. Nasiona konopi Orion F1 są więc genetyczną krzyżówką, odznaczającą się wszystkimi najlepszymi cechami odmian rodzicielskich ; daje też ona użytkownikowi dużo radości oraz satysfakcji.

Czy konopie Orion F1 kwitną długo? Jakie plony dają krzewy Orion F1?

Czas jest luksusem, którego nie możemy zgromadzić na zapas. Dlatego każdemu z nas zależy, aby owoce naszej pracy były widoczne jak najszybciej. Nasiona marihuany Orion F1 zapewniają szybkie plony, dzięki czemu możemy oszczędzić czas i jednocześnie cieszyć się tak bardzo upragnionym surowcem, jaki zapewniają krzewy konopi. W przypadku odmiany Orion F1 można przyjąć, że zakończą one swój cykl dojrzewania w przeciągu około 65-70 dni. Wynik taki, jest całkiem przystępny, pamiętając, że mamy do czynienia z odmianą zakwitającą automatycznie. Są to tzw. feminizowane, automatyczne nasiona konopi. Oznacza to, że wszystkie rośliny będą wyłącznie płci żeńskiej, oraz nie będą potrzebowały skomplikowanych okresów oświetlenia, aby rozpocząć zakwitanie. Robią to samoczynnie, bazując na długości swojego życia. Plony które przynosi odmiana Orion F1 są zróżnicowane, jednak według słów producenta, można przyjąć, że będą one sięgać ok. 400 gramów na metr kwadratowy, przyjmując, że roślina została potraktowana odpowiednio.

Jakie działanie i efekty ma odmiana Orion F1?

Tak niesamowita odmiana marihuany musi kryć w sobie coś, co sprawia, że uznawana jest za jedną z najbardziej udanych w całej rodzinie nasion F1. Z pewnością, są to: moc, wyjątkowo zrównoważony high i przyjemne doznania smakowo zapachowe. Działanie, jakie zapewnia ten szczep konopi, można opisać jako zarówno cielesne, jak i mózgowe. Powodem tego, jest równy stosunek genów sativa oraz indica. Zbalansowany, wyrównany high, odznacza się przyjemnym kreatywnym pobudzeniem umysłu, rozbudzeniem wyobraźni i zastrzykiem energii, pozwalającej na twórcze spędzanie czasu. Z typowo fizycznych efektów, można wymienić, chociażby przyjemne mrowienie/odrętwienie, które miesza się fizycznym pobudzeniem. Każdy zna to specyficzne uczucie, gdy faza dopiero zaczyna się ładować i powoli zaczyna ogarniać całe ciało. Ostatecznie, odmiana Orion F1 może mieć też działanie nasenne, indukujące apetyt oraz wywołujące efekty takie jak zaczerwienienie oczu i suchość ust.

Bogaty smak i aromat odmiany marihuany Orion F1 oraz jej potencjał terapeutyczny.

Czy nasiona marihuany Orion F1 mają w sobie moc uzdrawiania? W genetyce tej odmiany z pewnością drzemią siły, zdolne do poprawy zdrowia i samopoczucia. Można choćby wymienić terpeny, które odpowiadają za aromat, ale również za działanie lecznicze. Terpenami tymi są humulen, kariofilen, terpinolen, farnezen, ocymen oraz mircen. Isotnym składnikiem tej układanki jest też aktywny kannabinoid, jakim jest THC, który w odpowiednim stężeniu (ok. 20%) wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, antydrgawkowe oraz uspokajające. Odniosą z tego korzyści osoby cierpiące na migreny, zapalenia stawów, bóle reumatyczne, a nawet pacjenci onkologiczni doświadczający przykrych skutków ubocznych chemio/radioterapii. Nasiona konopi Orion F1 dostępne są w sprzedaży online, w sklepie z nasionami marihuany GanjaFarmer.

 

Dane szczegółowe Orion F1

Specyfikacja ogólna Orion F1

Producent: Royal Queen Seeds

DARMOWE NASIONA FEMINIZOWANE
od 75 PLN +1 nasiono gratis
od 150 PLN +2 nasiona gratis
od 225 PLN +3 nasiona gratis
od 300 PLN +4 nasion gratis
od 375 PLN +5 nasion gratis
każde kolejne 75 PLN +1 kolejne darmowe nasiono więcej

EKSPRESOWA WYSYŁKA
Kurier DPD 14,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Paczkomaty InPost 14,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Pocztex Kurier48 15,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Kurier UPS 19,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Płatność przy odbiorze: +5 PLN
ZA GRANICĘ KURIEREM JUŻ OD 19,90 PLN
SZCZEGÓŁY
Warunki prawne

Śledzenie zamówienia

Sprawdź status swojego zamówienia. Wpisz 9 literowy numer zamówienia:
Wszystkie nowości i promocje zawsze na czas na
Twojej skrzynce e-mail:
KONTAKT