⭐NASIONA MARIHUANY -25% ⭐ URODZINY BOBA MARLEYA  
Strona zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

TAK   NIE

Produkty z CBD

Cheese Dutch Genetics

Cheese
-15%+gratisy

Producent nasion:
Dutch Genetics

Oryginalne opakowanie:

Opakowanie:
1 nasiono
WYSYŁKA 24H
17,00 zł 15% TANIEJ
3 nasiona
WYSYŁKA 24H
45,90 zł 15% TANIEJ
5 nasion
WYSYŁKA 24H
72,25 zł 15% TANIEJ
10 nasion
WYSYŁKA 48H
136,00 zł 15% TANIEJ
50 nasion
WYSYŁKA 48H
637,50 zł 15% TANIEJ
100 nasion
WYSYŁKA 48H
1 232,50 zł 15% TANIEJ
15.74115

Ilość opakowań:

Cena za szt:
Ocena produktu:

Wystaw opinię na temat produktu Cheese

Prosimy o rzetelne opinie!
Zamów telefonicznie
tel: 723 320 553
tel: 505 200 780

 

Cheese to klasyczna i jedna z najbardziej znanych odmian marihuany pochodząca z Wielkiej Brytanii. Jest połączeniem Skunk 1, Afghani i White Widow. Tak doborowi rodzice dali początek niesamowitej genetyce, która jest podstawą wielu nagradzanych odmian takich jak Blue Cheese czy Critical Cheese.

Cheese to hybryda o przewadze genów Indici. Jest bardzo wydajna i silna, wytwarza solidne, ciężkie topy pokryte niezwykle pachnącą żywicą. Jej zapach to znak rozpoznawczy, który jest nie do pomylenia. Intensywna woń dojrzałego sera z delikatną ostrą nutą to gratka dla koneserów. Działanie jest bardzo silne i odprężające. Oddziałuje na ciało głęboko je relaksując dostarcza również niekontrolowanego śmiechu. Doskonała na spokojne wieczory po ciężkim dniu i by chillować z przyjaciółmi.

Nasiona Cheese od Dutch Genetics - opis odmiany

Cheese to niesamowita odmiana konopii posiadający intensywny smak i piękny wygląd. Jest to odmiana marihuany o charakterystycznym zapachu i pięknych topach dających odpowiednio obfity plon. Duża zawartość THC sięgająca 14-18 % zapewnia lekki i stonowany, ale niesamowicie ciekawy i kolorowy haj. Cheese jest krzyżówką Skunk 1, Afghani i White Widow. Tak ciekawą roślinę skrzyżowali hodowcy z Green House Seeds, tworząc roślinę z przewagą indica i fantastycznymi właściwościami zarówno rekreacyjnymi jak i terapeutycznymi.

Feminizowane nasiona marihuany Cheese - historia oraz podstawowa charakterystyka

Nasiona szczepu Cheese Fem to hybrydy pochodzące z Wielkiej Brytanii. Odmiana ta, jest stosunkowo zbalansowana, dominuje w niej indica (około 60%) oraz sativa (pozostałe 40%). Przy stosunkowo wysokim poziomie THC, wynoszącym od 14% do 20%, trzeba przyznać, że jest to mocny zawodnik! Będący jedną z odmian rodzicielskich, Skunk #1 przyczynił się do wyraźnego, charakterystycznego, przykrego zapachu i wysokiej wydajności tej odmiany. Zmieszany z głęboko relaksującym i uspokajającym szczepem Afghani, Cheese Fem cieszy się obecnie niesłabnącą popularnością wśród entuzjastów konopi.

Cheese Fem będzie świetny zarówno dla użytkowników rekreacyjnych, jak i medycznych. Spokojny i podniosły haj, jaki zapewnia ta odmiana miesza się z jej silnymi właściwościami usypiającymi, z tego powodu zakres jej zastosowań jest naprawdę szeroki. 
Ten aromatyczny typ marihuany, jest najczęściej używany przez osoby prowadzące intensywny tryb życia, które potrzebują pomocy w wyciszeniu się i zrelaksowaniu po ciężkim dniu. Nie będzie to jednak najlepsza opcja na palenie w środku dnia. Również opcja ‘wake and bake’ zupełnie odpada. Z drugiej strony, będzie to fantastyczny dodatek do leniwego popołudnia lub wieczoru.

Jeśli masz w planach położyć się na kanapie i obejrzeć film lub posłuchać ulubionego albumu przed snem – to zioło będzie dla ciebie idealne. 
Roślina ta, jest tak samo mocna jak i wydajna, czyni ją to więc ulubionym wyborem wielu kolekcjonerów! Wiele osób chciałoby mieć Cheese Fem w domu. Z tego powodu wychodzimy wam naprzeciw i oferujemy feminizowane nasiona tej odmiany Cheese Fem do nabycia na ganjafarmer.com.pl

Główne parametry roślin Cheese oraz ich krótka historia

Moc odmiany Cheese Fem jest widoczna zwłaszcza w strukturze i budowie tej konopi. 
W optymalnych warunkach i przy odpowiedniej pielęgnacji, krzewy te mogą osiągnąć od 200 do 250 cm. Silnie wykształcone łodygi i gałęzie są w stanie udźwignąć nawet najcięższe topy. Konstrukcja tej rośliny pozwala na wykształcenie szerokich, rozłożystych liści wachlarzowych, które absorbują dużo energii i umożliwiają dotarcie energii słonecznej do najdalszych zakątków. Dzięki temu topy są dobrze odżywione i zdrowe. Cheese to duża i rosła roślina, wysokość tego szczepu może osiągać 80-150cm.

Końcówka ‘Fem’ w nazwie jest skrótem od słowa ‘feminizowane’, co odnosi się do nasion z dwoma chromosomami X, a więc w pełni żeńskich. Te bogate w trichomy topy, zaczynają zakwitać już po kilku tygodniach i są gotowe do zbioru w ósmym do maksymalnie dziewiątego tygodnia od rozpoczęcia kwitnienia. Ich blond-miodowy kolor wywołany jest przez szczególnie bogatą w trichomy żywicę. Przywodzi to na myśl małe, żółtawe kawałki sera, zawieszone na zielonych gałęziach. Bardzo satysfakcjonujący widok!

Po jakim czasie zakwita krzew konopi Cheese?

Zgodnie z informacjami jakich udziela producent nasion, konopie odmiany Cheese Fem rosną najlepiej w kontrolowanych warunkach, z temperaturą oraz wilgotnością na odpowiednim poziomie. W ten sposób osiągają pełen produkcyjny potencjał i produkują materiał na poziomie 550-650 gramów na metr kwadratowy. 

Analogicznie, konopie te świetnie czują się w nadmorskim klimacie z przewagą dni słonecznych. Jak każda roślina, również Cheese, woli naturalne światło słoneczne niż światło z najlepszej nawet żarówki. W takim przypadku, na zbiory najlepsza jest połowa października, plon natomiast plasuje się na poziomie 800 gram tematu na roślinę.  

Kilka słów na temat właściwości leczniczych i terapeutycznych szczepu Cheese

Ta charakterystyczna odmiana marihuany posiada wszelkie kwalifikacje, aby być używaną do zastosowań zarówno rekreacyjnych, jak i medycznych. Ostry i aromatyczny dym Cheese Fem posiada działanie poprawiające nastrój, wprowadzające pozytywną euforię, oraz przynoszące ulgę w różnego rodzaju zaburzeniach nastroju. Jest to również świetna opcja do radzenia sobie z przewlekłymi bólami. Wystarczy kilka zaciągnięć, aby poczuć jak problematyczne, fizyczne dolegliwości znikają, niczym ręką odjął.

Kolejną zaletą palenia tej odmiany marihuany, jest działanie wzmagające apetyt, może więc być to przydatne dla osób z zaburzeniami apetytu lub pragnących przybrać na wadze. Cheese Fem łagodzi również nudności, dlatego osoby cierpiące na nowotwory i pacjenci onkologiczni mogą użyć tej odmiany jako środka łagodzącego. Bezsenność i trudności w zaśnięciu, mogą również być z powodzeniem leczone poprzez używanie Cheese Fem przed pójściem do łóżka. Jeśli będziesz używać tego zioła w sposób zrównoważony i odpowiedzialny, nie zostaniesz znokautowany jego mocą, a twoje ciało i umysł, odniesie terapeutyczne korzyści. 

Nasiona konopi Cheese - czy ta odmiana może powodować jakieś działania niepożądane?

Cheese Fem jest rośliną o potężnym działaniu, z tej racji, użytkownicy raportują o pewnych działaniach niepożądanych, które mogą wystąpić podczas palenia marihuany tej odmiany. Intensywność, z jaką wchodzi faza po tym ziole, może być dla niektórych nieprzyjemna. Niektórzy narzekają na kaszel, zaczerwienienie oczu oraz suchość ust. Są to jednak objawy łatwe do zniwelowania poprzez odpowiednie nawodnienie organizmu oraz zastosowanie kropli do oczu. 

Użytkownicy, którzy stykają się z Cheese Fem po raz pierwszy, mogą doświadczyć lekkich zaburzeń równowagi, bólu głowy, paranoi lub delikatnego lęku. Jeśli jesteś palaczem okazjonalnym lub będziesz palił po raz pierwszy, doradzamy zachowanie daleko idącej ostrożności i palenie z umiarem. 

Na jakie efekty można liczyć stosując Cheese i czego można się spodziewać?

Działanie tej odmiany sprawia, że najlepszym pomysłem jest stosowanie jej pod wieczór lub do snu. Nasiona odmiany Cheese Fem świetnie sprawdzą się w przypadku osób, które szukają sposobu na odpoczynek pod koniec pracowitego dnia. Znana i popularna ze względu na swoje odstresowujące właściwości, odmiana Cheese Fem, przyniesie Ci spokój i odprężenie oraz spokojny, kojący sen.

Efekty mózgowe, takie poprawa nastroju pojawiają się tuż po pierwszych kilku zaciągnięciach. Poczuj, jak kojący dym rozluźnia kolejne partie twojego ciała, pomagając w ustąpieniu napięcia i powodując całkowite odprężenie. Pamiętaj, że jest to odmiana, której peak pojawia się stosunkowo późno i czasem trzeba poczekać kilka godzin, aby doznać pełnych efektów. Jeśli stosujesz Cheese Fem jako środek nasenny, zapal parę godzin przed snem. Pamiętaj jednak, aby zaciągać się oszczędnie, unikniesz w ten sposób częstego dla tej odmiany drapania w gardle oraz ataków kaszlu! 

Krótki opis smaku oraz aromatu marihuany Cheese

Nie jest to definitywnie odmiana dla osób o słabych nerwach. Ciężko jest znaleźć drugą, którą cechuje tak charakterystyczny aromat, typowy z resztą w odmianach skunk. Cheese Fem wydziela z siebie zapach zgodny z nazwą - woń sera oraz piżma. Niektórzy porównują ten ostry, kwaśny zapach do znoszonych, starych skarpet.

Zapach wilgotnego sera cheddar to zasługa jednej z macierzystych odmian, Skunk #1. Przykry zapach sera i skarpet niestety przenosi się również na smak odmiany Cheese Fem. Znajdzie się tam również delikatny posmak masła, a nawet nutę słodyczy. Jednak podstawowy smak skunku jest cały czas silnie dominujący, jeśli więc jesteś koneserem sera – znajdziesz tu coś dla siebie. 

Czy uprawa konopi Cheese jest w Polsce legalna?

Warto wspomnieć, że nasiona konopi i samo posiadanie nasion konopi jest zupełnie legalne i traktuje się je, jako produkty kolekcjonerskie. Na terenie kraju można posiadać dowolne pestki, naturalnie w celach kolekcjonerskich. Zakazane jest natomiast prowadzenie samej uprawy marihuany, podobnie jak samo kiełkowanie nasion konopi.

Sklep Ganja Farmer sprzedaje nasiona w celach wyłącznie kolekcjonerskich. Należy zaznaczyć, że sklep ma prawo odmowy sprzedaży nasion osobom które zdradzają zamiar zasadzenia nasion i uprawy konopi. Towar przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Podejrzenie zamiaru uprawy zawsze będzie skutkować odmową realizacji zamówienia.

 

Dane szczegółowe Cheese

Genetyka:Skunk #1 x Afghani x White Widow
Rodzaj zakwitania:Fotoperiod
Rodzaj odmiany:Feminizowane
Płeć:Feminizowane
Gatunek:Głównie Indica
Kwitnienie:50-60 dni
Plon Indoor:550-650 g/m2
Plon Outdoor:800 g/roślina
THC:14-18 %
CBD:Niski
Smak:Serowy, Pikantny, Kwaśny
Działanie:Mózgowe, Relaksujące fizycznie, Fizyczne


Specyfikacja ogólna Cheese

Producent: Dutch Genetics

DARMOWE NASIONA FEMINIZOWANE
od 50 PLN +1 nasiono gratis
od 100 PLN +2 nasiona gratis
od 150 PLN +3 nasiona gratis
od 200 PLN +4 nasion gratis
od 250 PLN +5 nasion gratis
każde kolejne 50 PLN +1 kolejne darmowe nasiono więcej

EKSPRESOWA WYSYŁKA
Kurier DPD 14,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Paczkomaty InPost 14,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Pocztex Kurier48 15,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Kurier UPS 19,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Płatność przy odbiorze: +5 PLN
ZA GRANICĘ KURIEREM JUŻ OD 29 PLN
SZCZEGÓŁY
Warunki prawne
Warunki prawne

Śledzenie zamówienia

Sprawdź status swojego zamówienia. Wpisz 9 literowy numer zamówienia:
Wszystkie nowości i promocje zawsze na czas na
Twojej skrzynce e-mail:
KONTAKT