⭐ Święto Rolnika -20% ⭐ Nasiona Marihuany  
Strona zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

TAK   NIE

Gorilla Bulk Feminized Seeds

Gorilla
-20%+gratisy

Producent nasion:
Bulk Feminized Seeds

Oryginalne opakowanie:

Opakowanie:
1 nasiono
WYSYŁKA DZIŚ
17,60 zł 20% TANIEJ
3 nasiona
WYSYŁKA DZIŚ
48,00 zł 20% TANIEJ
5 nasion
WYSYŁKA DZIŚ
72,00 zł 20% TANIEJ
10 nasion
WYSYŁKA DZIŚ
136,00 zł 20% TANIEJ
50 nasion
WYSYŁKA DZIŚ
640,00 zł 20% TANIEJ
100 nasion
WYSYŁKA 48H
1 200,00 zł 20% TANIEJ
16.296

Ilość opakowań:

Cena za szt:
Ocena produktu:
4.8 (132) Oceń ten produkt

Wystaw opinię na temat produktu Gorilla

Prosimy o rzetelne opinie!
Zamów telefonicznie
tel: 723 320 553
tel: 505 200 780

 

Nasiona Gorilla od Bulk Feminized Seeds - opis odmiany

Podstawowe informacje i opis nasion odmiany Gorilla Glue

Gorilla Glue to bardzo wdzięczna i warta poznania odmiana konopi. Genetycznie, jest to mniej więcej równe połączenie indica oraz sativa. Ta niesamowita krzyżówka została powołana do życia jako dziecko odmian ChemSis, SourDubb oraz Chocolate Diesel. Stężenie THC w przypadku Gorilla Glue sięga nawet 28%, natomiast poziom leczniczego CBD wynosi mniej niż 2%. Tak potężny arsenał psychoaktywnego składnia skłania do ostrożności przy stosowaniu opisywanej odmiany – ona potrafi naprawdę dobrze kopnąć! Gorilla Glue przez lata zdobyła sobie rzeszę wielbicieli wśród zwykłych kolekcjonerów oraz krytyków. Wygrała również w prestiżowym konkursie CannabisCup na najlepszą odmianę hybrydową, organizowanym przez w Lost Angeles oraz MedicalCannabisCup w Michigan. Zdobyła również główną nagrodę w konkursie Jamaican World Cup organizowanym przez High Times. Nagrody te, były z pewnością wielkim wyróżnieniem dla twórców tego szczepu, jednak prawdziwą nagrodą dla użytkowników są grubo pokryte żywicą topy. Pełne trichomów kwiatostany przypominają ośnieżone górskie szczyty.
Dzięki sporemu nasyceniu THC, odmiana ta posiada bogaty profil terpenowy, co z kolei przekłada się zarówno na piękne zapach i smak, ale też na wiele właściwości leczniczych i prozdrowotnych. Warto tutaj wspomnieć również o kuszących efektach psychodelicznych jakie jest w stanie zapewnić Gorilla Glue. Jest to podnoszące na duchu uczucie, napawające dobrym humorem i znacznie poprawiające percepcję dźwięków, obrazów i smaków.

 

Czas wzrostu i zakwitania konopi Gorilla Glue

Odmiana konopi Gorilla Glue charakteryzuje się okresem zakwitania zajmującym 8-10 tygodni zarówno w przypadku hodowli pod dachem, jak i w przypadku uprawy pod chmurką. Kwiatostany tej odmiany pokrywają się wówczas warstwą żywicy i zaczynają puchnąć - jest to oznaka lekkiej przewagi w stronę sativy. Roślina ta może osiągnąć maksymalnie do 1.5 metra wysokości.

 

Jakie warunki są korzystne dla wzrostu i owocowania?

Konopie z gatunku Gorilla Glue, czują się dobrze w otoczeniu, gdzie temperatura mieści się pomiędzy 18 a 26 stopni Celsjusza a wilgotność sięga maksymalnie 50%. W przypadku indoora, odmiana ta jest w stanie nagrodzić właściciela materiałem o wadze 500-600 gramów na metr kwadratowy. Jeśli chodzi o outdoor, jest to odpowiednio więcej, bo 700-800 gramów na roślinę. W przypadku outdoora, zbiory muszą nastąpić nie później niż w połowie października - niższe temperatury mogłyby bowiem zaszkodzić kwiatostanom.

 

Czy odmiana Gorilla Glue może być stosowana jako marihuana medyczna?

Omawiany tutaj szczep konopi Gorilla Glue idealnie wpasowuje się w krąg roślin stosowanych w medycynie naturalnej. Z biegiem czasu, ta gałąź lecznictwa zyskuje coraz większą ilość zwolenników. Marihuana medyczna cechuje się wysoką zawartością THC oraz obecnością związków CBD. W przypadku odmiany Gorilla Glue, jest to odpowiednio 28% (THC) oraz >2% (CBD). Taka kombinacja przynosi wiele korzyści terapeutycznych i będzie przydatna między innymi w łagodzeniu objawów depresji, lęku, zespołu stresu pourazowego, zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych i w wielu innych przypadłościach związanych ze zdrowiem psychicznym.
Szczep ten, jest również bardzo przydatny w zwalczaniu bólu i innych dolegliwości fizycznych. Można tu wymienić chociażby artretyzm, fibromialgię, miażdżycę tętnic a nawet stwardnienie rozsiane.
Jak więc widać, Gorilla Glue jest całkowicie naturalnym remedium na różnej maści choroby i zdrowotne niedomagania. Z odmiany tej będą też zadowoleni pacjenci zmagający się z nudnościami i zaburzeniami apetytu – wynika to z faktu, że odmiana ta, wybitnie zaostrza apetyt, powodując wzrost łaknienia. Jest to pomocne dla pacjentów onkologicznych oraz takich którzy zmagają się efektami chemioterapii (nudności, brak apetytu, obniżenie nastroju). Jeśli chcesz wypróbować odmianę GorillaGlue, wypróbuj sklep ganjafarmer.com.pl - najlepsze polski sklep z nasionami konopi!

 

Skutki uboczne odmiany Gorilla Glue i jak sobie z nimi poradzić.

W nasionach odmiany Gorilla Glue, znajduje się niezwykła, zwierzęca siła - siła goryla! Typowymi objawami przedawkowania może być zaczerwienienie oczu lub suchość ust. Aby poradzić sobie z tymi objawami, wystarczy zadbać o dobre nawodnienie organizmu i zaopatrzyć się w krople do oczu. Pozostałymi objawami przedawkowania bądź nadwrażliwości na THC, mogą być lekka paranoja, lęki, apatia, zmęczenie, zimne poty, gonitwa myśli czy problemy z oddychaniem. Są to jednak objawy wspólne dla wielu odmian i wiążą się bardziej z przedawkowaniem THC niż z faktyczym wpływem Gorilla Glue.

 

Jaka jest faza po Gorilla Glue i jakich efektów można się spodziewać?

Nasiona Gorilla Glue, charakteryzują się genetyką zapewniającą zawartość THC na poziomie około 18-28%. Jest to wartość wysoka i może powodować silne efekty psychodeliczne. Ponieważ Gorilla Glue jest szczepem o zbalansowanej zawartości genów Indica i Sativa, jego działanie będzie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Z psychicznego oddziaływania, można wymienić chociażby poprawę humoru, podniesienie nastroju. Ewentualne przygnębienie i spadki nastroju są w momencie usuwane. Mózgowe działanie tej odmiany sprawia, że użytkownik czuje się odświeżony i zainspirowany. Występuje też podniesienie motywacji i wzrost kreatywności. Od czasu do czasu słyszy się o zmianie percepcji czasu i wyostrzeniu zmysłów np. wzroku, słuchu i smaku. Wyraźne jest również działanie fizyczne tej odmiany, za które odpowiedzialna jest obecność genów indica. Powoduje to tzw. przyspawanie do kanapy. Innymi fizycznymi objawami mogą być: uczucie lekkości kończyn, zawroty głowy, nasycenie barw i potężny wzrost apetytu, znany jako ‘’gastrofaza”.

 

Niezapomniany aromat oraz smak szczepu Gorilla Glue

Nasiona marihuany Gorilla Glue posiadają genetykę, która przekłada się na dosyć kontrowersyjny profil zapachowy. Niektórzy użytkownicy opisują go, jako przykry zapach kojarzący się klejem, paliwem i nutami cytryny. Może nie brzmieć to wybitnie atrakcyjnie, jednak zapewniamy – aromat ten, naprawdę pasuje do tej odmiany. Smak dymu może przypominać nieco kocimiętkę i może powodować czasowe zdrętwienie języka. Odpowiedzialne są za to wyjątkowo pikantne terpeny oraz inne związki lotne. Efekt ten jednak występuje rzadko i raczje przy większych ilościach. Na ogół dym odmiany Gorilla Glue jest gładki i przyjemny, w smaku ziołowo-cytrynowy. Użytkownicy oceniają go definitywnie na plus.

 

 

 

Dane szczegółowe Gorilla

Rodzaj zakwitania:Fotoperiod
Rodzaj odmiany:Feminizowane
Płeć:Feminizowane
Indica/Sativa:40/60 %
Kwitnienie:9 tygodni
Wysokość:250 cm
Plon Indoor:400-550 g/m2
Plon Outdoor:350-600 g/roślina
THC:20-31 %
CBD:0,1 %


Specyfikacja ogólna Gorilla

Producent: Bulk Feminized Seeds

DARMOWE NASIONA FEMINIZOWANE
od 75 PLN +1 nasiono gratis
od 150 PLN +2 nasiona gratis
od 225 PLN +3 nasiona gratis
od 300 PLN +4 nasion gratis
od 375 PLN +5 nasion gratis
każde kolejne 75 PLN +1 kolejne darmowe nasiono więcej

EKSPRESOWA WYSYŁKA
Kurier DPD 14,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Paczkomaty InPost 14,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Pocztex Kurier48 15,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Kurier UPS 19,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Płatność przy odbiorze: +5 PLN
ZA GRANICĘ KURIEREM JUŻ OD 19,90 PLN
SZCZEGÓŁY
Warunki prawne

Śledzenie zamówienia

Sprawdź status swojego zamówienia. Wpisz 9 literowy numer zamówienia:
Wszystkie nowości i promocje zawsze na czas na
Twojej skrzynce e-mail:
KONTAKT