⭐ Święto Rolnika -20% ⭐ Nasiona Marihuany  
Strona zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

TAK   NIE

Strawberry Banana Purps Auto Ganja Farmer Seeds

Producent nasion:
Ganja Farmer Seeds

Oryginalne opakowanie:

Opakowanie:
1 nasiono
WYSYŁKA 24H
20,00 zł 20% TANIEJ
3 nasiona
WYSYŁKA 24H
48,00 zł 20% TANIEJ
5 nasion
WYSYŁKA 24H
76,00 zł 20% TANIEJ
10 nasion
WYSYŁKA 24H
144,00 zł 20% TANIEJ
100 nasion
WYSYŁKA 48H
1 280,00 zł 20% TANIEJ
18.5185184

Ilość opakowań:

Cena za szt:
Ocena produktu:

Wystaw opinię na temat produktu Strawberry Banana Purps Auto

Prosimy o rzetelne opinie!
Zamów telefonicznie
tel: 723 320 553
tel: 505 200 780

 

Nasiona Strawberry Banana Purps Auto od Ganja Farmer Seeds - opis odmiany

 

Genetyka, historia i parametry odmiany nasion konopi Strawberry Banana Purps Auto

Strawberry Banana Purps Auto jest rośliną automatyczną, powstałą ze skrzyżowania szczepów Strawberry Banana x Purple Kush Auto. Jako automat, posiada wbudowany zegar biologiczny, który determinuje jej cykl życia. Niezwykle praktyczne jest to, że nie wymaga ona zmiany fotoperiodyczności, aby rozpocząć kwitnienie. Jest to doskonała opcja dla tych, którzy chcą cieszyć się uprawą przez cały rok, niezależnie od pory roku. Pod względem genetycznym Strawberry Banana Purps Auto zawiera zarówno cechy indica (w ilości 75%) oraz sativa (25%). Ta mieszanka genetyczna nadaje roślinie wyważony efekt, który łączy relaksację z energetycznym pobudzeniem. W zależności od indywidualnej reakcji organizmu, można spodziewać się zarówno fizycznego ukojenia, jak i kreatywnego impulsu. Co ważne, nasiona Strawberry Banana Purps Auto są feminizowane, co oznacza, że prawie wszystkie rośliny będą żeńskie. To pozwala uniknąć konieczności odróżniania i usuwania roślin męskich, co często wiąże się z uprawą konopi. Jest to zdecydowanie duża zaleta dla osób, które szukają łatwości i wygody w procesie uprawy.


Strawberry Banana Purps Auto - jakie efekty i jaki haj wywołuje ta odmiana?

Efekty Strawberry Banana Purps Auto są niezwykle zróżnicowane i mogą wpływać na ciało oraz umysł w różne sposoby. Niektórzy użytkownicy mogą doświadczyć uczucia głębokiego relaksu i ukojenia, które działa kojąco na ciało i pomaga w redukcji stresu i napięcia. Inni natomiast mogą odczuwać pobudzenie umysłowe i kreatywność, które mogą wspomóc koncentrację i inspirację. Ten konkretny nastrój lub wrażenia, jakie wywołuje Strawberry Banana Purps Auto, są wynikiem zawartości różnych kannabinoidów, takich jak THC (tetrahydrokannabinol) i CBD (kannabidiol), w omawianej odmianie. Strawberry Banana Purps Auto charakteryzuje się relatywnie wysokim poziomem THC, co przyczynia się do silniejszych efektów psychoaktywnych. Ta odmiana może zawierać od około 15% do 20% THC, co jest znacznie powyżej przeciętnej zawartości w innych odmianach. Warto pamiętać, że efekty działania Strawberry Banana Purps Auto mogą być subiektywne i różnić się w zależności od indywidualnej reakcji organizmu oraz sposobu użycia. Każda osoba może doświadczyć nieco innych odczuć i efektów, ponieważ każdy organizm reaguje inaczej na kannabinoidy.


Przeciętny czas zakwitania odmiany Strawberry Banana Purps Auto oraz potencjalne plony

Czas zakwitania Strawberry Banana Purps Auto jest stosunkowo krótki, co czyni tę odmianę atrakcyjną dla wielu hodowców. Roślina rozpoczyna kwitnienie zazwyczaj w ciągu 3 do 4 tygodni od wschodu, co jest bardzo szybkim tempem jak na rośliny konopi. Następnie trwa około 7 do 8 tygodni, zanim roślina osiągnie pełną dojrzałość i będzie gotowa do zbiorów. Zbiory przypadają więc w 11 tygodniu życia rośliny. Jeśli chodzi o plony Strawberry Banana Purps Auto, są one zazwyczaj obfite. Oczywiście, ilość zbiorów może się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak warunki uprawy, techniki hodowli i doświadczenie hodowcy. Jednak średnio można oczekiwać plonów w granicach 400-550 gramów na metr kwadratowy (w uprawie indoor) lub 35-175 gramów na roślinę (w uprawie outdoor). Warto zauważyć, że dokładne plony mogą się różnić w zależności od warunków uprawy i umiejętności hodowcy. Ważne jest odpowiednie dostarczenie roślinie optymalnych warunków, takich jak odpowiednie oświetlenie, żyzna gleba, odpowiednie nawożenie i odpowiednia ilość wody, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.


Profil terpenowy, aromat oraz smak krzewów konopi Strawberry Banana Purps Auto

Głównym czynnikiem decydującym o aromacie konopi jest ich profil terpenowy. Terpeny to związki organiczne, które nadają roślinom charakterystyczne zapachy i smaki. W przypadku Strawberry Banana Purps Auto, możemy się spodziewać bogatego profilu terpenowego, który przyczynia się do wspaniałego doświadczenia sensorycznego. Dojrzałe rośliny Strawberry Banana Purps Auto wytwarzają aromatyczne i soczyste zapachy truskawek, które są natychmiast rozpoznawalne. Nuty banana dodają do tego mieszanki słodyczy i egzotyki. Całość tworzy niezwykle przyjemny i intensywny aromat, który może wzbudzać pozytywne skojarzenia i wpływać na nastrój. W przypadku smaku, Strawberry Banana Purps Auto oferuje wyjątkową kombinację słodkości truskawek i banana. To połączenie owocowych nut wraz z delikatną goryczką purpurowego Puncha tworzy harmonijną mieszankę smakową, która może być prawdziwą ucztą dla podniebienia. Potencjał terapeutyczny tej odmiany wynika nie tylko z jej właściwości psychoaktywnych, ale także z zawartości terpenów. Terpeny, takie jak mirten, kariofilen i limonen, które mogą być obecne w Strawberry Banana Purps Auto, są znane ze swoich potencjalnych właściwości przeciwbólowych, przeciwzapalnych, uspokajających i antystresowych. Dlatego Strawberry Banana Purps Auto może być doceniana zarówno przez tych, którzy szukają relaksu i ukojenia, jak i tych, którzy chcą złagodzić ból lub stany napięcia.

 

Dane szczegółowe Strawberry Banana Purps Auto

Genetyka:Strawberry Banana x Purple Kush Auto
Rodzaj zakwitania:Automatyczne
Rodzaj odmiany:Autoflowering
Płeć:Feminizowane
Gatunek:Głównie Indica
Indica/Sativa:75/25 %
Od ziarna do plonów:9-11 tygodni
Wysokość:50-110 cm
Plon Indoor:400-550 g/m2
Plon Outdoor:35-175 g/roślina
THC:15-20 %
CBD:1 %
Smak:Orzechowy, Ostry, Slodki, Owocowy, Cukierkowy
Działanie:Stymulujące, Wzmagające kreatywność, Relaksujące, Szczęśliwe


Specyfikacja ogólna Strawberry Banana Purps Auto

Producent: Ganja Farmer Seeds

DARMOWE NASIONA FEMINIZOWANE
od 75 PLN +1 nasiono gratis
od 150 PLN +2 nasiona gratis
od 225 PLN +3 nasiona gratis
od 300 PLN +4 nasion gratis
od 375 PLN +5 nasion gratis
każde kolejne 75 PLN +1 kolejne darmowe nasiono więcej

EKSPRESOWA WYSYŁKA
Kurier DPD 14,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Paczkomaty InPost 14,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Pocztex Kurier48 15,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Kurier UPS 19,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Płatność przy odbiorze: +5 PLN
ZA GRANICĘ KURIEREM JUŻ OD 19,90 PLN
SZCZEGÓŁY
Warunki prawne

Śledzenie zamówienia

Sprawdź status swojego zamówienia. Wpisz 9 literowy numer zamówienia:
Wszystkie nowości i promocje zawsze na czas na
Twojej skrzynce e-mail:
KONTAKT