⭐ Święto Rolnika -20% ⭐ Nasiona Marihuany  
Strona zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

TAK   NIE

Big Jack Ganja Farmer Seeds

Producent nasion:
Ganja Farmer Seeds

Oryginalne opakowanie:

Opakowanie:
1 nasiono
WYSYŁKA 48H
20,00 zł 20% TANIEJ
3 nasiona
WYSYŁKA DZIŚ
48,00 zł 20% TANIEJ
5 nasion
WYSYŁKA DZIŚ
76,00 zł 20% TANIEJ
10 nasion
WYSYŁKA DZIŚ
144,00 zł 20% TANIEJ
100 nasion
WYSYŁKA 48H
1 280,00 zł 20% TANIEJ
18.5185184

Ilość opakowań:

Cena za szt:
Ocena produktu:

Wystaw opinię na temat produktu Big Jack

Prosimy o rzetelne opinie!
Zamów telefonicznie
tel: 723 320 553
tel: 505 200 780

 

Stawiająca na jakość premium, marka nasion Ganja Farmer Seeds nie mogła pominąć genów wyjątkowej odmiany Big Jack. Została ona nazwana na cześć entuzjasty i działacza na rzecz marihuany - Jacka Herera. Odmiana powstała w latach 90-tych z połączenia Jack Herer x Afghani. Do dziś cieszy się ogromną popularnością wśród fanów Cannabis.

Nasiona Big Jack od Ganja Farmer Seeds - opis odmiany

 

Cechy nasion Big Jack oraz ich genetyka i pochodzenie.

Ta fotoperiodyczna odmiana feminizowanych nasion, jest bezpośrednim spadkobiercom klasycznej, kultowej w pewnych kręgach odmian marihuany Jack Herer x Afghani. Jest to roślina sporych rozmiarów, szybko zakwitająca i przynosząca satysfakcjonujące plony. Jej topy są wyjątkowo żywiczne, posiadają też urzekający, owocowy zapach. Odmiana marihuany Big Jack odnajdzie się zarówno w uprawie indoor, jak i outdoor, przy czym najlepiej radzi sobie w sprzyjającym klimacie śródziemnomorskim. Jedną z charakterystycznych cech odmiany Big Jack, jest jego silny, intensywny zapach, który pojawia się już w fazie wegetatywnej. Jak zostało wspomniane na początku, jest to feminizowana odmiana fotoperiodyczna, wymaga zatem pełnych cykli dnia i nocy lub manipulowania sztucznym oświetleniem w celu rozpoczęcia zakwitania. Nazwa tej odmiany, pochodzi od rozmiaru plonów jakie potrafi przynieść ta roślina.

 

Czy konopie Big Jack kwitną długo? Jakie plony dają krzewy Big Jack?

Rośliny te, są feminizowane co oznacza, że są wyłącznie płci żeńskiej. Są również fotoperiodyczne, co oznacza, że cykle dnia i nocy mają dla nich kluczowe znaczenie w procesie kwitnięcia. Czas kwitnięcia tego szczepu marihuany może spokojnie dochodzić do 10 tygodni. W przypadku uprawy outdoor, okres ten będzie kończył się mniej więcej w połowie października. Big Jack jest rośliną sporych rozmiarów i może dorastać do nawet 2 metrów - jego nazwa nie jest więc przypadkowa. Przekłada się to jednak na zbiory, jakie można uzyskać z jego szczytów. Przy uprawie indoor, będzie to 500-600 g/m2, natomiast w przypadku outdooru może to być nawet 600-700 gramów na roślinę. Poszczególni growerzy donoszą nawet o przypadkach zbiorów na poziomie 900 gramów na roślinę w warunkach outdoor.

 

Jakie działanie i efekty ma odmiana Big Jack?

Konopie Big Jack posiadają dokładnie połowę genów sativa (50%) i drugą połowę genów indica (50%). Zapewnia to idealny balans pomiędzy hajem cielesnym oraz umysłowym. Pierwszym, najbardziej odczuwalnym efektem jest lekkość ciała, odprężenie i rozluźnienie mięśni. Następnie na scenę wkraczają geny sativa, zapewniające błogi, rozluźniający high umysłowy z przyjemną stymulacją. Sprzyja to kreatywności oraz umożliwia produktywne spędzenie czasu po zastosowaniu tej odmiany. Poziom THC dla tej odmiany utrzymuje się w granicach 16-21% co nie jest wynikiem powalającym, jednak pozwala to na spokojne zastosowanie rekreacyjne.

 

Bogaty smak i aromat odmiany marihuany Big Jack oraz jej potencjał terapeutyczny.

Jak już wspominaliśmy, zapach odmiany Big Jack jest bardzo intensywny, co w wielu przypadkach będzie wymagać specjalnego podejścia. Jego smak i aromat jest podobny zarówno w przypadku świeżych topów, jak i gotowego produktu. Są to liczne owocowe nuty i zapachy kojarzące się z cytrusami, egzotycznym drewnem oraz aromatem typowym dla odmian haze. Big Jack jest również potencjalnie odmianą, która może być przydatna wielu pacjentom borykającym się z rozmaitymi schorzeniami. Poziom THC dochodzący do 21% ma skuteczne działanie przeciwdrgawkowe, przeciwzapalne i przeciwbólowe. Obecność związków CBD nie jest aż tak imponująca, lecz jej 1% zawartość jest wystarczająca, aby stosować Big Jacka jako środek wspomagający zasypianie, regenerację oraz rozluźnienie.

Pamiętaj, że uprawa w Polsce jest zakazana, a prezentowane odmiany to produkt kolekcjonerski. Oferujemy je wyłącznie jako produkt dla osób, które chcą powiększyć swoją kolekcję / zbierają nasiona w celu zachowania gatunku.

 

Dane szczegółowe Big Jack

Genetyka:Jack Herer x Afghani
Rodzaj zakwitania:Fotoperiod
Rodzaj odmiany:Feminizowane
Płeć:Feminizowane
Indica/Sativa:50/50 %
Kwitnienie:9 tygodni
Miesiąc zbiorów:Wczesny październik (Hiszpania)
Plon Indoor:500-600 g/m2
Plon Outdoor:500-700 g/roślina
THC:16-21 %
CBD:1 %
Smak:Ziemisty, Cytrynowy, Drzewny
Działanie:Stymulujące, Psychodeliczne


Specyfikacja ogólna Big Jack

Producent: Ganja Farmer Seeds

DARMOWE NASIONA FEMINIZOWANE
od 75 PLN +1 nasiono gratis
od 150 PLN +2 nasiona gratis
od 225 PLN +3 nasiona gratis
od 300 PLN +4 nasion gratis
od 375 PLN +5 nasion gratis
każde kolejne 75 PLN +1 kolejne darmowe nasiono więcej

EKSPRESOWA WYSYŁKA
Kurier DPD 14,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Paczkomaty InPost 14,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Pocztex Kurier48 15,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Kurier UPS 19,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Płatność przy odbiorze: +5 PLN
ZA GRANICĘ KURIEREM JUŻ OD 19,90 PLN
SZCZEGÓŁY
Warunki prawne

Śledzenie zamówienia

Sprawdź status swojego zamówienia. Wpisz 9 literowy numer zamówienia:
Wszystkie nowości i promocje zawsze na czas na
Twojej skrzynce e-mail:
KONTAKT