⭐ Nasiona na wakacje -20% ⭐ Nasiona Marihuany  
Strona zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

TAK   NIE

AK 47 Dutch Genetics

AK 47
-20%+gratisy

Producent nasion:
Dutch Genetics

Oryginalne opakowanie:

Opakowanie:
1 nasiono
WYSYŁKA 24H
16,00 zł 20% TANIEJ
3 nasiona
WYSYŁKA 24H
43,20 zł 20% TANIEJ
5 nasion
WYSYŁKA 24H
68,00 zł 20% TANIEJ
10 nasion
WYSYŁKA 48H
128,00 zł 20% TANIEJ
50 nasion
WYSYŁKA 48H
600,00 zł 20% TANIEJ
100 nasion
WYSYŁKA 48H
1 160,00 zł 20% TANIEJ
14.8152

Ilość opakowań:

Cena za szt:
Ocena produktu:

Wystaw opinię na temat produktu AK 47

Prosimy o rzetelne opinie!
Zamów telefonicznie
tel: 723 320 553
tel: 505 200 780

 

AK 47 to słynna odmiana marihuany powstała z połączenia genów meksykańskich, kolumbijskich, tajskich i afgańskich. Klasyczna genetyka, która przez lata obecności zebrała 27 nagród na międzynarodowych konkursach. Nazwana jako "one hit wonder" słynie z mocy i bardzo wysokiego stężenia THC. Sprawia to, że ta pełnosezonowa odmiana, może konkurować z najlepszymi genetycznie automatami.

AK 47 to hybryda o przewadze Sativy o średnich rozmiarach i doskonałej wydajności. Wytwarza grube topy o niewielkiej ilości liści. Jest bardzo żywiczna, jej pąki pokryte są błyszczącą warstwą lepkich kropelek, które wydzielają intensywny aromat. Jest bardzo mocna i bardzo aromatyczna.

Działanie jest długotrwałe, mózgowe, poprawiające kreatywność i doskonałe do spotkań z przyjaciółmi. Warto też dodać, że odmiana ta zajęła wysoką lokatę w mistrzostwach High Times Cannabis Cup. 

Nasiona AK 47 od Dutch Genetics - opis odmiany

Odmiana ta, została nazwana na cześć brutalnej maszyny do zabijania – karabinu AK 47. Nie ma jednak powodów do obaw, marihuana tej odmiany jest o wiele łagodniejsza od swojego imiennika. Znawcy, którzy od dawna rozkoszują się dymem tych konopi, cenią sobie jej szybkie i precyzyjne działanie, połączone z mocnym, sativowym uderzeniem. Wymyślili oni alternatywną nazwę dla tej odmiany – One Hit Wonder. Inni fani mają zwyczaj nazywać tę odmianę ‘Karabinek AK’, ponieważ padają jak trafieni, zaledwie od jednego bucha. Kolejnymi, rzadszymi już synonimami, są Amnesia albo Green Crack. Kuzynem tej niezwykłej marihuany AK 47 Auto, będąca samozakwitającą wersją tej rośliny.

 

Historia odmiany AK-47 oraz garść dokładniejszych informacji

Fani nasion marihuany z pewnością nie przeoczą tej niezwykłej odmiany. AK 47 posiada silny rodowód, z którego można rozróżnić szczepy sativa pochodzące z Ameryki Południowej, Meksyku, Tajlandii oraz małą domieszkę Afgańskich konopi indica. Efektem tego nietypowego połączenia jest hybryda, która potrafi zabrać użytkownika w piękny, psychodeliczny lot, wywołać na twarzy szczery uśmiech, a później odstawić do domu na zasłużony spoczynek. 
O sile tej odmiany powinna mówić jej nazwa – AK 47 Fem. W zawodach Cannabis Cup, organizowanych przez High Times w 1999 roku, zbadana próbka tej odmiany wykazała stężenie THC na poziomie 21.%, był to najwyższy wynik, jaki zanotowano w tamtym czasie. Od czasu pierwszego wyhodowania w 1992, pojawiło się kilka różnych szczepów AK 47 Fem.

W roku 2003, jeden z najwyżej ocenianych fenotypów tej odmiany otrzymał drugie miejsce w kategorii ‘Najlepszej odmiany Indica’, również w pucharze Cannabis Cup. Nic dziwnego, że odmiana ta, cieszy się tak wielką popularnością. Mamy więc dobrą wiadomość - ty również możesz stać się posiadaczem tej fantastycznej odmiany. Wystarczy zaopatrzyć się w nasiona AK 47 Fem ze sklepu Ganja Farmer - to nigdy nie było prostsze! Feminizowane nasiona tej konkretnej odmiany przechylają się definitywnie w stronę sativy.

Odmiana AK 47 Fem jest podatna na wilgoć, a co za tym idzie - pleśń i szkodniki. Wytwarza też silny, intensywny zapach, który jest łatwo rozpoznawalny. Odmiana AK 47 Fem jest wyjątkowo silna i płodna, mimo to, nie wymaga specjalnie dużo czasu, aby zakwitnąć i owocować. Czas kwitnienia jest bardzo krótki i wynosi 8 do 10 tygodni. Po tym okresie, możemy spodziewać się zbiorów i plonów na poziomie 340 do 500 gramów na metr kwadratowy. 

 

Po ilu tygodniach zakwita krzew konopi AK 47

Odmiana AK 47 dorasta zazwyczaj do wysokości ok. 70 cm. Mimo niewielkiego wzrostu, jest wyjątkowo silna i płodna. Nie wymaga specjalnie dużo czasu, aby zakwitnąć i owocować. Chociaż nie jest to odmiana automatycznie kwitnąca, okres jej kwitnienia jest bardzo krótki i wynosi 8 do 10 tygodni. Po tym czasie, możemy spodziewać się zbiorów i plonów na poziomie 340 do 500 gramów na metr kwadratowy. Pora zbiorów outdoor zazwyczaj jest podobna do pory zbiorów indoor.

Gdyby nasiona te przypadkiem zostały rozrzucone na dworze, rośliny te mogłyby urosnąć nawet do nawet dwóch metrów. Roślina ta, produkuje duże, mieniące się od trichomów topy, ulokowane na licznych gałęziach. Pojedynczy krzew jest w stanie wyprodukować 500 gramów materiału.

 

Kilka słów na temat właściwości leczniczych i terapeutycznych szczepu AK-47

AK 47 to dobra odmiana na wiele przypadłości. Jako środek terapeutyczny i leczniczy, odmiana AK47, ma właściwości poprawiające humor i podnoszące na duchu. Pozwala to, na produktywne wykonywanie swoich zadań, albo dokończenie jakiegoś projektu wymagającego skupienia. Niektórzy użytkownicy przekonali się o przydatności tego szczepu w zwalczaniu stresu i niepokoju.

Choć choroby takie jak depresja wymagają zawsze diagnozy lekarskiej i odpowiedniego leczenia, odmiana AK47 Fem jest w stanie pomóc takim osobom w poradzeniu sobie z pewnymi objawami tej choroby. Mówi się, że odmiana ta, posiada silne właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne. Nasiona odmiany AK 47 Fem posiadają udowodnioną zdolność do łagodzenia nadwyrężeń mięśni oraz łagodzenia przewlekłych bólów stawów. 


Czy odmiana AK-47 może powodować jakieś działania niepożądane?

Liczne właściwości lecznicze, nieocenione działanie rekreacyjne i wypracowana, międzynarodowa sława, są niezaprzeczalnie silnymi stronami tej odmiany. Należy jednak liczyć się z pewnymi niepożądanymi działaniami i znać ograniczenia swojego organizmu. W małych dawkach mogą wystąpić takie reakcje jak zaczerwienienie oczu i suchość ust. Przy przedawkowaniu można mówić o bólu głowy, problemach z równowagą, paranoi lub lękach. 


Na jakie efekty można liczyć stosując Ak-47 i czego można się spodziewać?

Działanie odmian konopi traktujemy jako wypadkową połączenia kilku różnych odmian roślin, z których każda przynosi inne działanie. Połączenie trzech różnych odmian sativy, zapewnia niesamowity, euforyczny wybuch pozytywnych emocji przy pierwszej styczności z AK 47 Fem. Następnym odczuwalnym efektem, jest stymulujące ‘dzwonienie’ w głowie, które może mieć działanie inspirujące oraz definitywnie rozjaśniające dzień. 

Pomimo działania pobudzającego, nie jest to jedna z odmian, którą można palić zaraz po przebudzeniu. Sławny ‘wake and bake’ nie zda tutaj egzaminu, ponieważ w krótkim czasie na scenę wchodzą działania typowe dla typu indica - rozluźnienie, uczucie ulgi, poczucie ściągania ciężaru z ramion. Rozluźnienie mięśni i co za tym idzie senność, dopadają użytkownika jako ostatnie. AK 47 Fem jest odmianą zarówno pobudzającą, jak i relaksującą, efekty te jednak występują w dużym odstępie od siebie. 


Krótki opis smaku oraz aromatu marihuany AK47

AK 47 Fem posiada bardzo atrakcyjny profil terpenowy, oznacza to, że woń, jaką wydziela marihuana tej odmiany, jest bardzo przyjemna z lekko pikantnym finiszem. Zauważono, że im dłużej trwa faza kwitnienia tej odmiany, tym ostrzejszy, bardziej pikantny zapach będą wytwarzać kwiatostany po ich zebraniu. Aromat można opisać jako ‘chropowaty’, lekko drzewny, słodkawy, z wyraźną obecnością domieszką skunka, zaś niektórzy uważają że zapach przypomina słodkie kadzidło.

Topy, jakie wytwarza AK 47 Fem, mogą nie należeć do największych, jednak z pewnością nie zapomnisz ich smaku! Ognisty posmak skunka, ślady ziemistych tonów oraz nuty drzewa sandałowego, to solidna mieszanka. Odmiana ta, obdarzona jest też posmakiem cytrusów, co nadaje jej ożywczego charakteru na finiszu.

Czy uprawa konopi AK 47 jest w Polsce legalna? 

Warto wspomnieć, że nasiona konopi i samo posiadanie nasion konopi jest zupełnie legalne. Zakazane jest natomiast prowadzenie samej uprawy marihuany, podobnie jak samo kiełkowanie nasion konopi. Nasiona sprzedawane przez sklep Ganja Farmer przeznaczone są do wykorzystania w celach wyłącznie kolekcjonerskich. Należy zaznaczyć, że sklep ma prawo odmowy sprzedaży nasion osobom które zdradzają zamiar zasadzenia nasion i uprawy konopi. Towar przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Podejrzenie zamiaru uprawy zawsze będzie skutkować odmową realizacji zamówienia

Nasiona marihuany AK47 Jest to jedna z najlepszych odmian w której dominuje głównie sativa czas kwitnienia natomiast wynosi 60-65 dni. Są to tanie nasionka oraz szybka odmiana którą cechują niewielkie rozmiary i krótki okres kwitnienia. Dodatkowym atutem tej odmiany są obfite plony i spora zawartość substancji psychoaktywnych odpowiedzialnych za obecność właściwości narkotycznych. 

 

Dane szczegółowe AK 47

Genetyka:Mexican sativa x AK-47
Rodzaj zakwitania:Fotoperiod
Rodzaj odmiany:Feminizowane
Płeć:Feminizowane
Gatunek:Głównie Sativa
Kwitnienie:60-65 dni
Plon Indoor:400-550 g/m2
Plon Outdoor:800-1000 g/roślina
THC:14-18 %
CBD:Niski
Smak:Drzewny, Owocowy, Kwiatowy
Działanie:Psychodeliczne, Mózgowe


Specyfikacja ogólna AK 47

Producent: Dutch Genetics

DARMOWE NASIONA FEMINIZOWANE
od 75 PLN +1 nasiono gratis
od 150 PLN +2 nasiona gratis
od 225 PLN +3 nasiona gratis
od 300 PLN +4 nasion gratis
od 375 PLN +5 nasion gratis
każde kolejne 75 PLN +1 kolejne darmowe nasiono więcej

EKSPRESOWA WYSYŁKA
Kurier DPD 14,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Paczkomaty InPost 14,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Pocztex Kurier48 15,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Kurier UPS 19,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Płatność przy odbiorze: +5 PLN
ZA GRANICĘ KURIEREM JUŻ OD 19,90 PLN
SZCZEGÓŁY
Warunki prawne

Śledzenie zamówienia

Sprawdź status swojego zamówienia. Wpisz 9 literowy numer zamówienia:
Wszystkie nowości i promocje zawsze na czas na
Twojej skrzynce e-mail:
KONTAKT