⭐DO -20% ⭐ Wiosenne Promo  
Strona zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

TAK   NIE

Nasiona Marihuany Super sativa seed club

The Super Sativa Seed Club to jeden z najstarszych seedbanków na świecie, który wciąż pozostaje aktywny, działają prężnie i dostarczają klientom na całym świecie doskonałych pestek konopi.

Obecnie nie ma produktów w tej kategorii.

Początki tego brandu sięgają drugiej połowy lat osiemdziesiątych.

Brand uformował Karel Schelfhout, który od legendarnego w kręgach konopnych Sama Skunkmana otrzymał nasionka odmian Haze i Skunk#01. W Kalifornii, do której przeprowadził się Schelfhout, skrzyżował on pestki, które otrzymał, z tymi, które sam wybrał i zaczął tworzyć zupełnie autorskie odmiany konopi.

W drugiej połowie lat 80. Super Sativa Seed Club (w skórcie SSSC) sprzedawało miliony nasionek nie tylko w USA, ale także na świecie. Zwłaszcza w Holandii.

Legendarna genetyka Super Sativa Seed Club


Od roku 1985 do 1987 Karel Schelfhout pracował bardzo intensywnie z Nevilem Schoenmakerem, który również położył podwaliny pod SSSC. Growerzy zdecydowali się jednak pójść osobnymi ścieżkami, co skończyło się – stety-niestety – przepadkiem wielu niesamowitych odmian.

Istnieje jednak powiedzenie w języku używanym w Holandii, które brzmi mniej więcej tak: zielska nie da się wyplenić! Nie da się lepiej podsumować tego, co dalej działo się z SSSC. Karel Schelfhout zachował jedno żeńskie nasionko, owoc krzyżowania szczepów Haze i Skunk#01, które następnie wyrosło. Grower odcinał gałązki tej roślinki przez trzydzieści lat i przez trzydzieści lat klonował ją, aż dotrwała w niezmienionym stanie do teraz.

Legendarna genetyka tej odmiany została obwołana przez growera mianem Old School Haze i jest podstawą ogromnej ilości pestek, jaką oferuje brand SSSC. Jest ona dostępna także w formie nasion regularnych określanych mianem Breeder Beans. Współcześnie Super Sativa Seed Club jest ścisłym partnerem Dutch Passion i oferuje przeróżne pestki – od regularnych, po feminizowane, od automatów, przez nasionka fast version, aż po pełnosezonowe pestki.

Teraz pestki od SSSC są dostępne także w GanjaFarmer!

Super Sativa Seeds Club – pestki regularne


Większość istniejących obecnie na rynku marek, które zajmują się sprzedażą nasion konopi, stawia przede wszystkim na nasiona feminizowane. W krajach legalnej uprawy wyrastają z tych nasion wyłącznie dziewczyny, a więc żeńskie roślinki bogate w pożądane przez growerów i użytkowników składniki aktywne. Tego typu nasionka są niezwykle popularne w wielu krajach na świecie, a także w Polsce wśród zapalonych kolekcjonerów (GanjaFarmer sprzedaje pestki wyłącznie w tym celu – kolekcjonerskim!).

Dlaczego więc Super Sativa Seeds Club idzie na przekór temu trendowi? Wynika to przede wszystkim z tradycji i historii marki, ale to nie jest pieśń przeszłości. Nasiona regularne muszą być obecne na rynku, bo bez nich niemożliwe jest tworzenie nowych krzyżówek i zupełnie niesamowitych odmian. Growerzy w krajach legalnej uprawy używają nasion regularnych, z których biorą się zarówno męskie jak i żeńskie osobniki, by krzyżować jedne odmiany z drugimi. To jednak nie wszystko.

Dziewczyna, która wyrasta z pestki regularnej, charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na warunki zewnętrzne. Jest silniejsza, a więc mniej podatna na złamania, pleśń, okresowy niedobór wody, jej nadmiar, działalność szkodników czy innego rodzaju choroby i przeciwności losu.

Żeński osobnik z pestki regularnej jest też zazwyczaj bardziej hojny. Obdarza growera zauważalnie większymi plonami niż ma to miejsce w przypadku pestek feminizowanych (takich, z których wyrastają wyłącznie dziewczyny).

Czy SSSC to jednak wyłącznie pestki regularne? Oczywiście nie!

SSSC – regularne, feminizowane, automatycznie kwitnące!


W GanjaFarmer dbamy o różnorodność. O nią dba także brand SSSC. Mamy więc pestki od tego dostawcy w każdej formie. Znajdziesz więc u nas zarówno pestki regularne, jak i nasionka feminizowane, odmiany automatycznie kwitnące, pestki typu fast version (w kraju legalnej uprawy roślinka tego typu, fotoperiodyczna, kwitnie około dwóch tygodni wcześniej od standardowych odmian pełnosezonowych) oraz klasyczne pełnosezonówki!

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Wybór jest naprawdę bogaty, oryginalny, a przede wszystkim zaskakujący.

GanjaFarmer – zapraszamy!

Dlaczego Ganja Farmer?
Sprawdzony towar najwyższej jakości Więcej info
Zawsze najlepsze promocje i ceny Więcej info
Gratisowe nasiona od renomowanych producentów Więcej info
Szybka i dyskretna dostawa Więcej info
Gwarancja satysfakcji lub zwrot Więcej info

Śledzenie zamówienia

Sprawdź status swojego zamówienia. Wpisz 9 literowy numer zamówienia:
Wszystkie nowości i promocje zawsze na czas na
Twojej skrzynce e-mail:
KONTAKT