⭐NASIONA MARIHUANY DO -15% ⭐ Promocja Świąteczna  
Strona zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

TAK   NIE

Nasiona Marihuany Subcool's The Dank

Produkty z CBD

Subcool's The Dank - nasiona konopi


Początki Subcool’s The Dank można nakreślić na rok 2001. Wtedy zmęczona korporacyjną chciwością, przenikającą do przemysłu konopi, niewielka grupa zaangażowanych medycznych hodowców zdecydowała się otworzyć swój bank nasion konopi. Swój sukces zawdzięczają użytej metodzie zbierania topowych odmian i szczepów. Zbierali najważniejsze informacje od setek hodowców, tych profesjonalnych, jak i amatorskich.

Obecnie nie ma produktów w tej kategorii.

Subcool's The Dank - producent nasion marihuany


Subcool’s The Dank oficjalnie bankiem nasion został w 2005 r., a już parę lat później miał w swojej ofercie blisko 40 w pełni oryginalnych szczepów, które stworzono z myślą o nietypowych warunkach hodowli. Wszystko by pomóc tym którzy szukają pomocy medycznej, jaką może zapewnić marihuana medyczna.
Do dziś firma ma doskonałą reputację w środowisku medycznym. Jednym z powodów tej reputacji jest oddana grupa legalnych hodowców, którzy dokładnie testują wszystkie swoje produkty przed wprowadzeniem ich na rynek.

Regularnie współpracują z klientami, jak żaden inny bank nasion na świecie. Subcool Seeds jest znane z hybryd Sativa o dużej sile działania. Na przykład ich szczep Jack the Ripper przetestował aż 26% wszystkich kannabinoidów. Mimo, że Subcool’s The Dank oferuje szeroką gamę produktów, każdy szczep jest wyjątkowy i stworzony z myślą o konkretnym celu.

W 2011 roku jeden z ich produktów Subcool, Vortex, zdobył pierwszą nagrodę na High Times California Medical Cup. Został nagrodzony najlepszą sativą na wystawie, bez wątpienia ze względu na zawartość 18,19% THC.

Od 2018 r. Subcool The Dank pracuje również z odmianami o wysokiej zawartości CBD, które nie mają smaku i żywicy, aby stworzyć własne, ulepszone hybrydy o wysokiej zawartości CBD. Ziarna tych cenionych na świecie roślin są dostępne na GanjaFarmer.com.pl. W Twojej kolekcji brakuje odmian ukierunkowanych na działanie medyczne - Subcool’s The Dank to wybór dla Ciebie!

Dlaczego Ganja Farmer?
Sprawdzony towar najwyższej jakości Więcej info
Zawsze najlepsze promocje i ceny Więcej info
Gratisowe nasiona od renomowanych producentów Więcej info
Szybka i dyskretna dostawa Więcej info
Gwarancja satysfakcji lub zwrot Więcej info

Śledzenie zamówienia

Sprawdź status swojego zamówienia. Wpisz 9 literowy numer zamówienia:
Wszystkie nowości i promocje zawsze na czas na
Twojej skrzynce e-mail:
KONTAKT