⭐NASIONA MARIHUANY DO -15% ⭐ Promocja Świąteczna  
Strona zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

TAK   NIE

Nasiona Marihuany Homegrown Natural Wonders

Produkty z CBD

Homegrown Natural Wonders - nasiona konopi


Homegrown Natural Wonders to bank nasion z prawdziwą tradycją, gdzie pracują aż trzy pokolenia hodowców. Dzięki temu w ich działaniu można dostrzec połączenie doświadczenia, wiedzy i nowych trendów. Sposoby hodowli najcenniejszych są przekazywane niczym sekrety rodzinne, z ojca na syna. Obecnie firmę prowadzi Odie Diesel, który swoją wiedzę zdobył od swojego ojca, a teraz przekazują ją dla swoich synów.Homegrown Natural Wonders - producent nasion marihuany


Ta amerykańska firma, działająca na zachodnim wybrzeżu, była wielokrotnie nagradzana. Przez trzy lata z rzędu zdobyli pierwsze miejsce w zawodach Oregon Medical Cannabis Awards. W 2011 i 2012 zwyciężył MAD SCIENTIST, a rok później DR WHO.

Niestrudzenie pracują nad nowymi hybrydami. Dzięki ich ogromnemu zaangażowaniu narodziły się Micky Kush i Quantum Kush, które mają ponad 30% THC! To co z pewnością wyróżnia ich od innych banków to, że niczym konopni puryści mają w swojej ofercie tylko regularne nasiona. Twierdzą, że ingerencja i tworzenie feminizowanych nasion wpływa na ostateczną formę genetyczną rośliny.

Czy ich idee Cię zainteresowały? Jeśli chcesz uzupełnić swoją kolekcję o ich unikatowe na skalę światową nasiona na Ganja Farmer możesz znaleźć ich naturalne cuda! Na GanjaFarmer.com.pl możesz wybrać Canna-Wreck Regular, Jack Straw Regular, Nurse Jacie, Sonic Srewdriver, Tardis Regular i wiele innych. Wybierz nasiona premium prosto od Homegrown Natural Wonders!

Dlaczego Ganja Farmer?
Sprawdzony towar najwyższej jakości Więcej info
Zawsze najlepsze promocje i ceny Więcej info
Gratisowe nasiona od renomowanych producentów Więcej info
Szybka i dyskretna dostawa Więcej info
Gwarancja satysfakcji lub zwrot Więcej info

Śledzenie zamówienia

Sprawdź status swojego zamówienia. Wpisz 9 literowy numer zamówienia:
Wszystkie nowości i promocje zawsze na czas na
Twojej skrzynce e-mail:
KONTAKT