⭐ Nasiona na wakacje -20% ⭐ Nasiona Marihuany  
Strona zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

TAK   NIE

Nasiona Marihuany Bulldog Seeds

Bulldog Seeds - producent nasion marihuany


Jeden z najbardziej udanych banków nasion na rynku, którego historia sięga lat 70-tych. W ostatnich dniach grudnia 1975 roku Holender znany jako Henk de Vries otworzył pierwszą na świecie kawiarnię z konopiami indyjskimi. Nazwa, którą mu nadano, The Bulldog, została zainspirowana przez najlepszego psiego przyjaciela De Vries, buldoga Jorisa.

Obecnie nie ma produktów w tej kategorii.

Bulldog Seeds - nasiona konopi


To, co początkowo było pionierskim krokiem w dziedzinie legalnej konopi, obecnie jest jedną z najbardziej renomowanych firm na rynku marihuany. Ponad cztery dekady sukcesu marki zaowocowały swoistym imperium pięciu kawiarni, dwóch hoteli, kawiarni i barów.

Bulldog Seeds sprzedaje również akcesoria do palenia, różnego rodzaju towary oraz napój energetyczny. W ostatnich latach oferta firmy została również wzbogacona o wybór najwyższej jakości nasion konopi. Wśród nich fani znajdą być może najlepsze odmiany feminizowanych nasion.

Popularną odmianą jest Bulldog Haze. Wpływa na ciało i umysł, zwiększają kreatywność. To nietuzinkowa kombinacja Lemon Skunk i Super Silver Haze. Inną cenioną na rynku odmianą jest Jack Heller. Inne polecane hodowcą odmiany to Northern Light lub Bubblegum Kush. Odmiana Chronic jest również warta twojego czasu i uwagi. Możesz się zastanawiać, co jest w nim takiego wyjątkowego, że odmiana Bulldoga jest lepsza od innych? W takim przypadku nie da się tego po prostu wytłumaczyć słowami. To potwierdzają fani marki.

Firma spędziła ponad pięć lat na badaniu genetyki swojej oferty i upewnieniu się, że dostępne będą tylko nasiona konopi najwyższej jakości. Aby osiągnąć ten cel, The Bulldog nawiązał również współpracę między nimi a najlepszymi hodowcami nasion konopi na świecie. Gdyby tego było mało, ich oferta jest również bardzo przystępna cenowo, dzięki czemu Twoje hobby nigdy nie będzie zbyt obciążające portfela. Bank nasion Bulldog Seeds jest tym, na co powinieneś zwrócić uwagę, jeśli szukasz najwyższej jakości feminizowanych nasion marihuany.Dlaczego Ganja Farmer?
Sprawdzony towar najwyższej jakości
Zawsze najlepsze promocje i ceny
Gratisowe nasiona od renomowanych producentów
Szybka i dyskretna dostawa
Gwarancja satysfakcji lub zwrot

Śledzenie zamówienia

Sprawdź status swojego zamówienia. Wpisz 9 literowy numer zamówienia:
Wszystkie nowości i promocje zawsze na czas na
Twojej skrzynce e-mail:
KONTAKT