⭐DO -20% ⭐ Wiosenne Promo  
Strona zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

TAK   NIE

Low Ryder 2 Bulk Feminized Seeds

Low Ryder 2
-10%+gratisy

Producent nasion:
Bulk Feminized Seeds

Oryginalne opakowanie:

Opakowanie:
1 nasiono
WYSYŁKA 24H
19,80 zł 10% TANIEJ
3 nasiona
WYSYŁKA 24H
54,00 zł 10% TANIEJ
5 nasion
WYSYŁKA 24H
81,00 zł 10% TANIEJ
10 nasion
WYSYŁKA 24H
153,00 zł 10% TANIEJ
50 nasion
WYSYŁKA 48H
720,00 zł 10% TANIEJ
100 nasion
WYSYŁKA 48H
1 350,00 zł 10% TANIEJ
18.333

Ilość opakowań:

Cena za szt:
Ocena produktu:
4.6 (112) Oceń ten produkt

Wystaw opinię na temat produktu Low Ryder 2

Prosimy o rzetelne opinie!
Zamów telefonicznie
tel: 723 320 553
tel: 505 200 780

 

Lowryder to odmiana marihuany, która na stałe wpisała się do historii Cannabis. Stworzona przez wizjonerów z The Joint Doctor's roślina jest uznawana za pierwszy automatycznie kwitnący szczep na Świecie. W jego żyłach płynie krew Northern Lights 2, Mexican Rudy i William Wonder. Nowa, ulepszona wersja: Lowryder 2 to cross Lowrydera i Santa Maria. Jest szybka, żywotna i niesłychanie stabilna. 

Nasiona Low Ryder 2 od Bulk Feminized Seeds - opis odmiany

Nasiona zamówione w naszym sklepie ganjafarmer.com.pl to nasiona feminizowane. Oryginalne opakowanie jest gwarancją tego, że pestki zawierają najwyższej jakości geny. Nasz sklep należy do kolekcjonerskich i do takich celi nasiona sprzedajemy. W krajach gdzie nasiona marihuany mogą być zasadzone, mozna wybierać między hodowlą indoor bądź outdoor. Plon jest szybko gotowy do zbiorów, a jego smak przypomina oryginalną wersję. 

Dlaczego warto dołączyć nasiona konopi Lowryder 2 do swojej kolekcji? 

Lowryder to marka sama w sobie. Legendarna odmiana marihuany, uznawana jest za pierwszy w historii automat, czyli szczep konopi z właściwościami kwitnienia niezależnego od cyklu oświetlenia. Do stworzenia odmiany Lowryder, posłużyły NorthernLights #2, William’s Wonder oraz meksykański ruderalis.
Chcąc ulepszyć tę wspaniałą odmianę, połączono Santa Maria x Lowryder. Wzbogacenie genami Santa Maria pierwszego Lowrydera spowodowało większą produkcję żywicy przy zachowaniu smaku oryginalnej odmiany. Genotyp indica sprawia, że roślina szybko dojrzewa, nabierając niesamowitej mocy.
Fakt niewielkiej wysokości Lowryder 2 nie jest wadą, a wręcz zwiększa jej możliwości i możliwe przeznaczenie. Twórcy nasiona marihuany Lowryder 2 - Joint Doctor's - spędzili czas, przerabiając trzy pokolenia tych odmian, aby utrwalić genotyp wypracowany w oryginalnym lowryderze oraz ten, udoskonalony dzięki Santa. Dodatkowym wyzwaniem było utrzymać dane techniczne, jakie ma ten mix indyjki. Miłośnicy pokochali w tym produkcie udoskonalony i wydajniejszy plon, przybyło również początkujących hodowców sięgających po ten szczep. 

Mix indyjki i sativy pochodzący z laboratorium DoctoraJointa. 

Nasiona marihuany Lowryder 2, to udoskonalony szczep bazujący na przodkach Lowrydera. Pozwoliło to wykształcić odporną na niskie temperatury roślinę o niewielkiej wysokości. Ponieważ wysokość rośliny nie przekracza 60 cm, nie wymaga ona dużej ilości miejsca, hodowcy mają dowolność w wyborze pomiędzy indoor oraz outdoor. Kolejnym plusem jest fakt, że jako 50% indica czas kwitnienia jest wyjątkowo krótki- nasiona potrzebują tylko 8 tygodni, aby udostępnić swój plon. Atrakcyjny dla oka, szyszkowaty wygląd topów, dokładnie zdradza, kiedy Lowryder 2 będzie gotowy do zbiorów. Wzbogacenie pierwszego Lowrydera genami Santa Maria, zaowocowało tym, że plon, który przygotowuje roślina, jest wydajniejszy i wyraźnie odnotowuje się większą produkcję żywicy zawierającej jego smak. Autoflowering jest procesem któremu nasiona konopi Auto Lowryder 2, zawdzięczają 8-tygodniowy okres kwitnienia. Odmiana jest bardzo przyjazna dla początkujących i nawet niedoświadczeni hodowcy mogą cieszyć się przyjemnością uprawy tego nasiona. Niektórzy hodowcy sadzą nawet trzy pokolenia z rzędu, dzięki czemu otrzymują bardzo atrakcyjny plon. Przeciętnie każda roślina wydaje około 50 gram topów, co sprawia, że zasadzenie kilku pokoleń Lowryder 2 w ciągu sezonu, jest bardzo atrakcyjną wizją. Hodowanie kilku krzewów naraz, zmaksymalizuje zbiory, zwłaszcza biorąc pod uwagę kompaktowe wymiary roślin. Łagodny, ziemisty aromat pojawiający się podczas uprawy, chociaż nie jest intensywny, wskazuje na stadium dojrzałości rośliny. 

Dzięki uprawie indoor osoby marzące o zachowaniu wszystkiego pod kontrolą są w stanie to zrealizować. 

Jako szczep wyposażony w autoflowering, Lowryder 2 jest obojętny na proporcje dnia do nocy, nie wymaga stymulacji zmiennymi cyklami oświetlenia, w celu wywołania fazy kwitnienia. Hodowcy z USA chętnie korzystają z SOG (Sea of Green), gdyż sprawdza się fenomenalnie w przypadku odmiany Lowryder 2. Upakowanie jak największej ilości roślin na określonym metrażu przy uprawie indoor jest jeszcze łatwiejsze, gdyż są one z natury niskie i nie rozrastają się przesadnie na boki. Wspaniałe geny Auto Lowryder 2 sprawiają, że jest wydajniejszy, co czyni go zdolnym do wyprodukowania nawet czterokrotnie większej ilości topów niż standardowe pełnosezonowe odmiany zasadzone w tradycyjny sposób. 

Nasiona marihuany Auto Lowryder 2 to odmiana wybierana na outdoor ze względu na fakt, że jego aromat nie jest intensywny. 

Skoro mówimy o uprawie outdoor – warto wspomnieć, że roślina wyhodowana z nasiona Lowryder jest silna i odporna, może wytrzymać zmienne, a nawet niekorzystne warunki atmosferyczne. Natomiast korzystne warunki pogodowe mogą sprawić, że odmiana Lowryder 2 okaże się wyjątkowo szybka, w ekstremalnych przypadkach może być gotowa do zbiorów już w dziewięć tygodni. Sprawia to, że możliwe jest wysadzenie nawet dwóch pokoleń tej odmiany w ciągu jednego sezonu. Przy regularnym podlewaniu i karmieniu oraz sprzyjającej outdoor owej aurze, 100 gram plonu na roślinę nie jest widziane jako osiągnięcie. Wzbogacenie genami Santa Maria niesamowitej mocy Lowryder a zwiększyło grono medycznych fanów tego szczepu. Wyrównany w genotypie stosunek zawartości sativa i indica powoduje, że Lowryder 2 jest uniwersalną odmianą konopi, sprawdzającą się dobrze w użyciu rekreacyjnym oraz stosowany leczniczo. Indica zawarta w produkcie, odpowiedzialna jest za łagodzenie nudności, niepokoju, stresu i napięcia mięśniowego. Obecność sativa stabilizuje nastrój, wspomaga skupienie i może być skuteczna w przeciwdziałaniu zaburzeń deficytu uwagi. Z tego samego powodu, odmiana ta będzie nadawać się dla osób chorujących na depresję. Stosunkowo niski poziom THC charakteryzujący niewiele odmian i jej egzotyczny smak, który nie jest intensywny, sprawiają, że użytkowników opuszczają dolegliwości bólowe. 

Egzotyczny smak i wyjątkowe aromatyczne doznania nie mogą przyćmić możliwości pojawienia się skutków ubocznych, które może wywołać ta niewielkiej wysokości roślina. Istnieje niewiele odmian konopi, których plon przyprawia użytkowników o tak małą ilość działań niepożądanych, jak w przypadku Lowryder 2. Wyselekcjonowana, prosta genetyka charakteryzująca te nasiona powoduje, że ewentualne skutki uboczne są w przypadku tej odmiany bardzo łagodne. 

Można zaliczyć do nich suchość ust, zaczerwienienie oczu, a także lekką paranoję, zaburzenia równowagi a w niektórych przypadkach lęki. Dwie pierwsze przypadłości, są łatwe do opanowania za pomocą kropel do oczu oraz butelki wody. Dobrą radą dla początkujących będzie stosowanie metody małych kroków. Intensywny haj musi być budowany stopniowo, więc przedawkowanie tego szczepu można zaliczyć jako osiągnięcie. Tym, którym zdarzy się przedawkować, można podać sok pomarańczowy (jego smak pozwoli ukoić pragnienie), lub produkt z podwyższoną zawartością witaminy C - naukowcy dowiedli, że witamina ta, może okresowo osłabiać działanie THC a tym samym obniżyć haj spowodowany przepaleniem. 

Przeznaczenie jakie ma joint zrobiony z plonu otrzymanego podczas zbiorów Lowryder 2. 

Lowryder 2 to roślina o zadziwiającym smaku, a aromat, jaki jej plon rozpyla, nie jest intensywny. Twórcom tego szczepu od początku zależało na zachowaniu wszystkiego w odpowiednich proporcjach, tak więc i haj powodowany przez nią nie ma niesamowitej mocy. Dane techniczne to jedno, ale to jakie plon daje efekty, to już coś innego. Jest to zioło, które “ładuje” się powoli więc cierpliwość, jest jedną z cech, jakie należy w sobie wypracować, jeśli chce się obcować z odmianą marihuany Lowryder 2. 

Uczucie zrelaksowania wchodzi dosłownie po paru minutach, ale nie jest to stan na tyle przytłaczający, aby przyspawać konsumenta do kanapy. Genotyp sativy pochodzący z jej 50% zawartości w tej odmianie, pozytywnie nabuzuje energią i zmotywuje do zrobienia czegoś produktywnego. Gdy haj dostarczony przez Lowryder 2 zacznie schodzić, pojawi się przyjemny efekt senności, która z pewnością ułatwi podróż do sypialni. Joint ze zbiorów Lowryder 2 może znaleźć tylko jedno słuszne przeznaczenie i jest nim dobra zabawa. Roślina pomoże się zrelaksować, jednocześnie zwiększając produktywność użytkownika i powodując wzrost kreatywności, po to, by po odpowiednim czasie ułatwić mu odlot do krainy snów. 

Aromatyczne nuty plonu przypominają o oryginalnym Lowryderze 

Nasiona Lowryder 2 zapewniają aromat topów przywodzi na myśl święta- zapach sosnowej choinki, a podbity lekko cytrusami jest piękny i delikatny. Palona marihuana odmiany Lowryder 2 produkuje dym, który nie ma tendencji do długiego pozostawania na miejscu i w miarę szybko się ulatnia, pozostawiając neutralny zapach. 

Santa Maria x Lowryder to krzyżówka o zadziwiającym smaku 

Smak i zapach tej odmiany, mają ze sobą dużo wspólnego. Posmak szyszek i cytryny jest dominujący. Niektórzy wyczuwają cytrynowe ciasto, inni mówią o lekko mięsnym zapachu, podlanym cytrynowym sosem. Najważniejszym dla niektórych jest fakt, że dym nie jest intensywny i nie powoduje kaszlu. 

 

 

Dane szczegółowe Low Ryder 2

Rodzaj zakwitania:Automatyczne
Rodzaj odmiany:Autoflowering
Płeć:Feminizowane
Indica/Sativa/Ruderalis:50/50 %
Od ziarna do plonów:8 tygodni
Wysokość:40-90 cm
Plon Indoor:350-450 g/m2
Plon Outdoor:20-70 g/roślina


Specyfikacja ogólna Low Ryder 2

Producent: Bulk Feminized Seeds

DARMOWE NASIONA FEMINIZOWANE
od 75 PLN +1 nasiono gratis
od 150 PLN +2 nasiona gratis
od 225 PLN +3 nasiona gratis
od 300 PLN +4 nasion gratis
od 375 PLN +5 nasion gratis
każde kolejne 75 PLN +1 kolejne darmowe nasiono więcej

EKSPRESOWA WYSYŁKA
Kurier DPD 14,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Paczkomaty InPost 14,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Pocztex Kurier48 15,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Kurier UPS 19,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Płatność przy odbiorze: +5 PLN
ZA GRANICĘ KURIEREM JUŻ OD 29 PLN
SZCZEGÓŁY
Warunki prawne
Warunki prawne

Śledzenie zamówienia

Sprawdź status swojego zamówienia. Wpisz 9 literowy numer zamówienia:
Wszystkie nowości i promocje zawsze na czas na
Twojej skrzynce e-mail:
KONTAKT