⭐ Nasiona na wakacje -20% ⭐ Nasiona Marihuany  
Strona zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

TAK   NIE

Auto Orange Bud PROMO Dutch Passion

Auto Orange Bud PROMO
-50%+gratisy

Producent nasion:
Dutch Passion

Oryginalne opakowanie:

Opakowanie:
3 nasiona
WYSYŁKA 24H
94,00 zł 50% TANIEJ
Mega promocja od Dutch Passion. Oferta limitowana!

87.037037

Ilość opakowań:

Cena za szt:
Ocena produktu:
Brak opinii Oceń ten produkt

Wystaw opinię na temat produktu Auto Orange Bud PROMO

Prosimy o rzetelne opinie!
Zamów telefonicznie
tel: 723 320 553
tel: 505 200 780

 

Pomarańczowe szaleństwo czas zacząć razem z Auto Orange Bud! Ta automatycznie kwitnąca odmiana od Dutch Passion to Sativa o wysokim poziomie THC. Cieszy się dużą popularnością dzięki pąkom, które pokrywa przepyszna żywica o cytrusowym aromacie. Niezwykle unikatowy jest jej smak. Z jednej strony może być słodki, owocowy z nutą świeżości. Z drugiej zaś wyczuwalna może być pewna cierpkość.

Nasiona Auto Orange Bud PROMO od Dutch Passion - opis odmiany


Nasiona Auto Orange Bud - główne parametry oraz ich krótka historia.  

Za powstanie feminizowanych nasion marihuany Auto Orange Bud odpowiada specjalista z seedbanku Dutch Passion, który w przeszłości zasłynął już powołaniem do życia takich klasyków jak Auto Mazar, Auto Ultimate czy Auto DaiquiriLime. Ta ostatnia odmiana posłużyła do stworzenia omawianej już odmiany Auto Orange Bud. Skrzyżowanie Auto DaiquiriLime x Orange Bud zaowocowało stabilnym automatem, który jest efektem dwunastu pokoleń krzyżówek wyżej wspomnianych odmian. Zajęło to ponad 3 lata, ale dzięki temu zostały wyselekcjonowane najlepsze, największe osobniki o najbardziej korzystnym fenotypie ostatecznie stworzyły podłożone genetyczne dla tego cytrusowego automata, produkującego pokaźne topy.  

Auto Orange Bud to stabilna odmiana o zdecydowanej przewadze sativy. W ciągu pierwszych 4-5 tygodni rośnie ona głównie na szerokość, rozkładając swoje szerokie gałęzie i zajmując jak najwięcej miejsca. Dopiero od 5-6 tygodnia wystrzela ona na wysokość i osiąga od 60cm do 120cm. Poziom THC dla tego szczepu konopi plasuje się w przedziale 15-20%. Działanie tej odmiany jest wyjątkowo mózgowe, odbijające się na psychice psychodelicznym, euforycznym lotem. Wartym uwagi szczegółem jest przyjemny, intensywnie słodki zapach cytrusów - mandarynek i pomarańczy. 

 

Jakie zbiory daje i jak długo zajmuje zakwitanie roślinie Auto Orange Bud?  

Nasiona konopi Auto Orange Bud cechują się genetyką, która zapewnia przyzwoity plon zarówno w przypadku kolekcji indoor jak i outdoor. Naturalnym środowiskiem tych konopi są ciepłe rejony morza śródziemnego. W takich okolicznościach, Auto Orange Bud jest w stanie zaowocować plonem indoor w przedziale 400-500 g/m2 oraz plonem outdoor 50-150 g/roślina, osiągając nie więcej niż 120-125cm w szczycie.  

Jest to bardzo krzaczasta roślina, która potrzebuje dużo miejsca i do pełnej dojrzałości wegetatywnej dochodzi w mniej więcej 5-7 tygodni. Od tego momentu zaczyna się właściwy proces produkcji żywicy, który może potrwać kolejne 5-6 tygodni. Łącznie, czas jaki jest potrzebny od ziarna do plonu będzie wynosić 10-11 tygodni. W przypadku niesprzyjających warunków, rośliny te mogą opóźnić cały proces niemal dwukrotnie. 

 

Kilka słów o efektach, działaniu oraz smaku marihuany Auto Orange Bud. 

Odmiana Auto Orange Bud wykazuje działanie hybrydowe, jest połączenie efektów mózgowych z przyjemnym, cielesnym relaksem. Odpowiada za to zdecydowana przewaga genów sativy, zapewniając euforyczny, inspirujący haj psychiczny który wznosi użytkownika na wyżyny dobrego samopoczucia. W miarę użytkowania tej odmiany, efekty będą skłaniać się co raz bardziej w stronę indyjki, skutkując bardziej cielesnym, odczuwalnym w kończynach charakterystycznym ciężarem. Wielu użytkowników chwali ten efekt i wspomina o znacznej poprawie samopoczucia następnego dnia, raportują znaczną poprawę sprawności psychoruchowej, wypoczęcie, odprężenie i 'naładowanie akumulatorów'. 

Szczep ten jest w naturalny sposób bardzo produktywny, wytwarzając duże ilości trichomów i żywicy. Białe niczym śnieg szczyty powodują, że odmiana ta jest idealna do wapowania i dabowania. Wartymi uwagi efektami, są też naturalnie doznania smakowo-węchowe. Odmiana Auto Orange Bud może pochwalić się kolekcją terpenów i związków aromatycznych które zapewniają orzeźwiający, cytrusowy zapach mandarynek i pomarańczy. Smak i zapach tej odmiany, jest naprawdę intensywny i nie sposób go przeoczyć - choćby z tego powodu, warto dać szansę Auto Orange Bud! 

 

Czy odmiana nasion konopi Auto Orange Bud może być stosowana jako marihuana medyczna? 

Umiarkowany poziom THC sprawia, że odmiana ta nadaje się do uśmierzania umiarkowanych bólów reumatycznych, miesiączkowych, stawowych, ale również migren. Potencjał terapeutyczny odmiany Auto Orange Bud obejmuje też ułatwianie zasypiania - będą z tego zadowoleni pacjenci cierpiący na bezsenność. Kolejnym benefitem tego szczepu marihuany jest jej zdolność do wywoływania tzw. gastrofazy - czyli wzmożonego apetytu - co jest istotne, zwłaszcza dla osób zmagających się z efektami chemioterapii lub po prostu cierpiących na niedowagę. Odmiana konopi Auto Orange Bud może być stosowana do wielu zastosowań terapeutycznych, nie jest to jednak oficjalnie odmiana typowo medyczna, którą można znaleźć w aptece. Nie przeszkadza to jednak w stosowaniu jej zgodnie ze swoim własnym uznaniem. Aby to robić, warto zaopatrzyć się w nasiona Auto Orange Bud, dostępne w sklepie z nasionami marihuany online ganjafarmer.com.pl.

 

 

Dane szczegółowe Auto Orange Bud PROMO

Specyfikacja ogólna Auto Orange Bud PROMO

Producent: Dutch Passion

DARMOWE NASIONA FEMINIZOWANE
od 75 PLN +1 nasiono gratis
od 150 PLN +2 nasiona gratis
od 225 PLN +3 nasiona gratis
od 300 PLN +4 nasion gratis
od 375 PLN +5 nasion gratis
każde kolejne 75 PLN +1 kolejne darmowe nasiono więcej

EKSPRESOWA WYSYŁKA
Kurier DPD 14,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Paczkomaty InPost 14,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Pocztex Kurier48 15,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Kurier UPS 19,90 PLN Darmowa od 299 PLN
Płatność przy odbiorze: +5 PLN
ZA GRANICĘ KURIEREM JUŻ OD 19,90 PLN
SZCZEGÓŁY
Warunki prawne

Śledzenie zamówienia

Sprawdź status swojego zamówienia. Wpisz 9 literowy numer zamówienia:
Wszystkie nowości i promocje zawsze na czas na
Twojej skrzynce e-mail:
KONTAKT