⭐NASIONA MARIHUANY DO -15% ⭐ Promocja Świąteczna  
Strona zawiera treści przeznaczone dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

TAK   NIE

Nasiona Marihuany Flying Dutchmen

Produkty z CBD

Flying Dutchmen - nasiona konopi


Dawniej dla żeglarzy Latający Holender był oznaką czegoś strasznego i ponurego. Dzisiaj wielu kojarzy nazwę legendarnego statku widmo z relaksem i radością, a nie z niebezpieczeństwami otwartych mórz. Wszystko dzięki marce Flying Dutchmen, jednej z najstarszych na świecie marek zajmujących się hodowlą konopi.

Biblioteka genetyki konopi Flying Dutchmen jest tak obszerna i najwyższej jakości, że można powiedzieć, że jest „materiałem źródłowym” dla wszystkich szczepów Green Leaf dostępnych obecnie w Holandii.

Obecnie nie ma produktów w tej kategorii.

Flying Dutchmen - producent nasion marihuany


Minęły już trzy dekady, kiedy wyjątkowy hodowca, Eddie, badał konopie dla swoich osobistych przyjemności i potrzeb. Na początku lat 80-tych połączył siły z amerykańskim hodowcą Skunkman. W wyniku tego wspólnego przedsięwzięcia powstał hurtowy biznes genetyczny. Spędzili lata na eksperymentowaniu ze wszystkimi odmianami marihuany. Badania Flying Dutchmen zaowocowały stworzeniem pierwszego Skunk #1 (obecnie znanego jako The Pure) i wielu innych szczepów.


W 2006 roku Eddie zadowolony ze swoich osiągnięć zdecydował, że nadszedł czas na odejście z biznesu. Marka i sklep Flying Dutchmen zostały sprzedane firmie Sensi Seeds. Ben Dronkers (właściciel Sensi Seeds) i Eddie są przyjaciółmi od ponad dwudziestu lat, więc wybór kupującego nie był dla nikogo zaskoczeniem. Ten ruch zapewnił również ochronę i utrzymanie najwyższego możliwego poziomu, dzięki czemu badania nad konopiami Eddiego i Skunkmana byłyby całkowicie bezpieczne w przyszłości.

Do dziś Flying Dutchmen regularnie testują swoje nasiona. Jak widzisz, możesz być bardziej niż pewien, że wybierając tę ​​markę, otrzymasz produkt najwyższej jakości. Zaufaj nam, ich feminizowane nasiona spełnią Twoje oczekiwania. Słynna White Widow, energiczna Power Skunk, zachwycająca Blueberry Skunk, Amsterdam Mist – to najwyższej klasy odmiany, które przyniosą Twojej kolekcji jeszcze większą wartość. Tutaj na GanjaFarmer.com.pl jesteśmy dumni, że mamy w naszej ofercie feminizowane nasiona Flying Dutchmen i mamy nadzieję, że spodobają Ci się one tak samo jak nam!

Dlaczego Ganja Farmer?
Sprawdzony towar najwyższej jakości Więcej info
Zawsze najlepsze promocje i ceny Więcej info
Gratisowe nasiona od renomowanych producentów Więcej info
Szybka i dyskretna dostawa Więcej info
Gwarancja satysfakcji lub zwrot Więcej info

Śledzenie zamówienia

Sprawdź status swojego zamówienia. Wpisz 9 literowy numer zamówienia:
Wszystkie nowości i promocje zawsze na czas na
Twojej skrzynce e-mail:
KONTAKT